Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.03.2012, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu: SimerWeb.Tr.Gg | Soru-Cevap sistemi

Merhaba,
Sitemizin içerik sistemi yenilenmiştir!
Artık tamamen soru-cevap sistemiyle içerik yayınlanacaktır.
Ana sayfadaki formdan veya "Sorunuz?" adlı sayfamızdan sorulan sorular cevaplarıyla birlikte sitede yayınlanacaktır.

Not:
Ana sayfadaki soru tabloları Mozilla Firefox (9/10) tarayıcısına göre yapılmıştır. Diğer tarayıcılarda bozuk gözükebilir. Bu durum çok yakında düzeltilecektir.

www.simerweb.tr.gg

En son simerweb tarafından 03.03.2012 18:03:04 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj03.03.2012, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten süpersin ya. Smile İşi biliyorsun demem yeridir Smile

Başarılar Smile
Mesaj03.03.2012, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam sitenin konusunu anlayamadım?istediğimiz soruyumu soracagız o soru bölümünde yoksa belli konular üzerndenmi Smile
Mesaj04.03.2012, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumario yazmış:
Gerçekten süpersin ya. Smile İşi biliyorsun demem yeridir Smile

Başarılar Smile

Çok teşekkür ederim.

lider51 yazmış:
hocam sitenin konusunu anlayamadım?istediğimiz soruyumu soracagız o soru bölümünde yoksa belli konular üzerndenmi Smile

Sorular için bölümler yok. Yani sınırlama yok; istediğiniz her konuda sorular sorabilirsiniz. Tek bir kural var o da cinsel(siteye her yaş grubundan kişiler girdiği için) ve siyasi(tartışma olmaması için) içerikli soruları yayınlamıyorum. Bunun dışındaki her türlü soruyu sorabilirsiniz. Ben de sorular için gerekli araştırmayı yapıp elimden geldiği kadar yardımcı olacağım. Soruyu da cevabıyla birlikte sitede yayınlayacağım.

En son simerweb tarafından 04.03.2012 10:56:44 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj08.04.2012, 00:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar moderatorüm,gerçekten çok güzel bir web siteniz var başarılarınızın devamınıda beklerim.