Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj07.03.2012, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Bahçelievler Oto Kiralama

İstanbul’un her tarafında hizmet veren Bilhan Rent A Car, dilediğiniz yere otomobilinizi bırakıyor ve sizin bırakdığınız yerden tekrar alıyor.

İstanbul içerisinde hizmet veren çoğu oto kiralama firması yerinde hizmet vermektedir. Bu yüzden dolayı bazı firmalar tercih edilmeyebiliyor.

Bilhan Rent A Car, Bahçelievler’de ki yeni ofisi ile siz İstanbul’un neresinde olursanız olun, internet üzerinden otomobil talep ettiğiniz taktirde otomobiliniz istediğiniz yere kadar geliyor. Tabi ki bunun için ekstra bir ücret söz konusu olabilir. Bazı durumlarda kampanya dahilinde olarak bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmeyebiliyor.

Mesela, geçen senenin en çok ilgi gören kampanyası bu sene de devam ediyor. Fiat Palio gibi bir modeli 50 TL’den kiralamanız mümkün olabiliyor. Bu otomobil’de böyle bir hizmetin olup olmaması o zaman ki duruma bağlı olabilir.

Bunun haricinde Range Rover gibi lüks ve kiralama ücreti diğer araba‘lara göre daha yüksek olan bir otomobili oto kiralama yaptığınız da bu hizmet geçerli olabiliyor.

Bu yüzden en iyisi Bahçelievler Oto Kiralama firması olan Bilhan, aynı zaman da en iyi oto kiralama istanbul firmalarından bir tanesi olmaktadır.

Bu hizmetten faydalanmayı düşünüyorsanız, Oto Kiralama sitesine girerek detayları öğrenebilirsiniz.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu