Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2012, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir süre ANA SAYFA ya içerik ekleyemedim bu hafta 4. sayfamız eklenecektir bilginize.

Arrow Güncel

Mesaj02.07.2012, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

webspiker yazmış:
Bir süre ANA SAYFA ya içerik ekleyemedim bu hafta 4. sayfamız eklenecektir bilginize.

Arrow Güncel

Mesaj02.07.2012, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/9.99999999999 Very Happy Nedenmi? Saçma gelecek ama sağ üstteki yarışma resmi "Bize Destek Ol / Sosyal Ağlarda Paylaş" yazısının altındaki pluginin arkasında kalıyor. Düzeltirsen güzel olur 0.1 daha eklerim Very Happy

Mesaj02.07.2012, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

csliqhtninq yazmış:
10/9.99999999999 Very Happy Nedenmi? Saçma gelecek ama sağ üstteki yarışma resmi "Bize Destek Ol / Sosyal Ağlarda Paylaş" yazısının altındaki pluginin arkasında kalıyor. Düzeltirsen güzel olur 0.1 daha eklerim Very Happy

Öncellikle Yorum İçin Teşekkürler . Smile

- Tasarımımız Değiştir
- 4 . Sayfa Eklendi ( Tap Taze Günlük Haberler )

Mesaj02.07.2012, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

'' Kişisel Saçmalıklarım '' ve '' [color=brown]Müzik Dinleme '' Bölümleri Sitemize Eklenmiştir ve Günceldir[/color]
Mesaj02.07.2012, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Güncell
Mesaj06.07.2012, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakkımızda bölümü eklendi
Mesaj07.07.2012, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni içerikler eklendi

Arrow Güncel

Mesaj09.07.2012, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncell
Mesaj13.07.2012, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

webspiker yazmış:
Güncell

Mesaj13.07.2012, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Üstteki yeşil menü tasarıma çok iyi uymuş
Arrow Blog anasayfaları tasarımla bütünleşmiş demem yanlış olmaz
Arrow Yukarıdaki güncellemeleri belirttiğiniz kutucuk ile ilk blog anasayfası arasındaki boşluk bayağı var iyi bir görüntü çizmiyor.ayrıca reklam alanı ile blog anasayfası arasındaki boşluk yine öyle hepsi arasındaki boşluk eşit olsa daha mükemmel olabilir
Arrow teknoloji haberleri kenarlık olmasaydı daha iyi olurdu.hazır kod gibi.kodlarla oynayarak belki kaldırabilirsiniz kenarlığı diğer menülerdeki gibi kenarlıksız olsa iyi olurdu.ya hepsi kenarlıklı ya da hiçbiri böyle daha iyi olur.
Arrow Sağ taraftaki menüler arası boşluklarda bence bana göre önemli hepsi arasındaki boşluk eşit olsa daha iyi olabilirdi.
Arrow İçeriğin az ve öz olmasına dikkat edin.
Bayağı bir inceledim sitenizi lütfen olumlu olarak karşılayın.
Tasarım:10/8
İçerik: 10/8
Mesaj13.07.2012, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkunyucetarihi yazmış:
Arrow Yukarıdaki güncellemeleri belirttiğiniz kutucuk ile ilk blog anasayfası arasındaki boşluk bayağı var iyi bir görüntü çizmiyor.ayrıca reklam alanı ile blog anasayfası arasındaki boşluk yine öyle hepsi arasındaki boşluk eşit olsa daha mükemmel olabilir
Arrow teknoloji haberleri kenarlık olmasaydı daha iyi olurdu.hazır kod gibi.kodlarla oynayarak belki kaldırabilirsiniz kenarlığı diğer menülerdeki gibi kenarlıksız olsa iyi olurdu.ya hepsi kenarlıklı ya da hiçbiri böyle daha iyi olur.
Arrow Sağ taraftaki menüler arası boşluklarda bence bana göre önemli hepsi arasındaki boşluk eşit olsa daha iyi olabilirdi.

Çok iyi bir değerlendirme , Blog ana sayfa kodları ile reklam arasındaki koda gelince ortağım Oğuzhan KARA yapmış düzeltiyorum teknoloji haber bölümünüde aynı şekilde , boşluklara gelince ( menü ) orada bir sıkıntuı yaşıyorum tasarım sandığınızdan daha karışık chrome ile girdiğinizde boşluklar görünmez . Bu uzun ve detaylı bir o kadarda güzel yorum için teşekkür ederim keşke herkes sizin kadar emeğe saygı duysa.
Mesaj13.07.2012, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

webspiker yazmış:
turkunyucetarihi yazmış:

Çok iyi bir değerlendirme , Blog ana sayfa kodları ile reklam arasındaki koda gelince ortağım Oğuzhan KARA yapmış düzeltiyorum teknoloji haber bölümünüde aynı şekilde , boşluklara gelince ( menü ) orada bir sıkıntuı yaşıyorum tasarım sandığınızdan daha karışık chrome ile girdiğinizde boşluklar görünmez . Bu uzun ve detaylı bir o kadarda güzel yorum için teşekkür ederim keşke herkes sizin kadar emeğe saygı duysa.

Ben teşekkür ederim Smile)
Mesaj18.07.2012, 06:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj13.10.2013, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar,

Kapatılan Sayfamız Yeniden Açılmış Bulunmaktadır. Sayfam İle İlgili Gelişmeleri Buradan Takip Edebilirsiniz.

Arrow Tasarım Değiştirildi
Arrow 2 Adet İndex Sayfası Eklendi

Exclamation Sitemi 10 üzerinden değerlendirebilir misiniz ?

Idea Günceldir