Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.04.2012, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Sevgili Efendimize Mektup

Merhaba Arkadaslar;

Sizlerle Kutlu Dogum Nedeni İle Katıldığım Yarışmadaki Mektup'umun Bir Örneğini Paylasacagım

Sevgili Peygamberimiz Hz Muhammed(s.a.v) MEKTUP

Selamun Aleyküm Efendim,Gül Yüzlü,Nur Yüzlü Sevgili.Ben Ne şiir Nede Mektup Yazmasını Bilmem.Bildiğim Tek bir Şey Var O Da Seni Sevmek.
Yüzünü Görmeden Özüne Vuruldugum Peygamber Muhammed(SAV) Efendim.Seni Sevdiğimi Satırlara Sıgdıramam Ama 1 Kaç Satırla Anlatmaya Ve Vurgulamaya Çalışacagım.İçim Kan Aglarken,Ben Vefasiz Aciz Bir Kul,Bir Damla Göz Yaşı Bile Dökemezken Senin Adın Anılınca.Gece Gündüz Allah Aşkı İle Yanıp Tutuşmak isterken; Gaflet Uykusunda Bir Zavallıyım Ben.Ahhh Efendim,Anlatabilsem,Şu Yangını Görebilsen.Azabim Sensizken Büyüdükçe Büyüyecek.Nur Yüzünü Görmek Nasip olmadı.Biliyorumki insanlar yaşadıkça seni benden uzak tutacaklar.Ya ben senin olamayacağım ya da sen bana gelmeyeceksin.
Yorgunum Ya Rasulullah, bitkinim, bittim.
sana yazarken Utancımı gizlemek zor.Zira emanetinize sahip çıkamadık gerçek manasıyla.Tam anlamıyla olamadık ümmet Ya Rasulullah sana.Gül yüzüne bakacak yüz ver bize!Nur Yüzlü Sevgili Peygamberim.Haydi Sevgili gel bekliyorum Dedim,Rüyalarımda Görmek İstedim ama Bir Türlü Nasip Olmadı.Efendim Bir Gün Rüyama Geleceksin Diye Düşündüm düşündüm Düşündüm.Ara Sırada Öyle Bir Düşünceye Dalıyorum Ki Ölürsem Acaba Seni O Nur Yüzünü,Gül Cemalini Görmek Nasip Olurmu?Adı Üstünde Düşünce, Düşünce Ama Anlamlı Mı Değilmi Orası Belli Değil Aradada Bir De şÖyle düşünce Geçiyor Aklımdan; Yaa, Ben Ne Namaz Kılmıyorum Ne Allaha dua Ediyorum,Ne de Anlamlı ve Manalı Günlerde El Açıyorum,Ben Bunları Yapmazken Neden O Nur Cemalini Bana Gösteresinki.O Kadar Sana Dua Eden Senin İçin, Allah’ım İçin Namaz Kılan Dinini canının Son Damlasına Kadar Allaha ve Sana Adamıs O Kadar İnsan Varki Onlara Nur Cemalini Göstermek Varken Bana Niye Gösteresin.!
Elbet Bir Gün Karşılaşacagız Sevgili Peygamberim.Bir Gün O Gül Cemalini Göreceğim.Ama Düşünmekten ve Geceleri Rüyalarıma Gelmeni de Bekliyeceğim.Sen Elbet Bir Gün Benim yüzümede Güleceksin.Bekliyorum Ey Yarr O günü O Geceyi Bekliyorum.Efendim Demiştim Ya Hani Mektup Yazmayı da,Şiir Yazmayı da Bilmediğimi.Yine İçimi Döktüm;İçini Dökmekte Mektup Sayılırmı Acaba?İşte Bak Bilmiyorum Ama Seni Sevdiğimi Biliyorum.!
Sana sevgimi Satırlara Sıgdıramam Dedim Ama Bir Sayfayı Zor Yazdım.
Gül Cemalini Görmeden Seni Sevenlerdenim Efendim.

Yozgat Sevgi Evleri
Ahmet Baki BOZDAĞ
Mesaj23.04.2012, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler.
Önceki mesajları göster: