Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2007, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Cashfiesta ile para kazan denemekte yarar var

Şimdi nasıl para kazanacaksınız onu anlatayım. Bu site bilgisayar ekranınızın üzerine küçük bir pencere ekliyor ve oradan reklamlar geçiyor ve sizin o reklamları okuduğunuzu farz ediyor ve size 1000 puan başına 1.66 $ veriyor.günde yaklaşık 5-6 saat internete giriyorsanız 3500 puan falan topluyorsunuz yani 6$ kazanıyorsunuz. Peki her gün 6$ yada daha fazlasını nasıl kazanacaksınız? Sadece ekranın sol üstündeki adamı yürüterek. Üye olduktan sonra 60 kb'lık küçücük bir program çekeceksiniz.
Bu adam siz o reklamların üzerinde Mouse imlecini 1 saniye oynatınca hemen yürümeye başlar ve puanlarınız artmaya başlar.Eğer banner reklamlarına tıklarsanız koşmaya başlar ve daha hızlı puan artmaya başlar.Yürümeyi bıraktığı zaman para kazanamayacağınız için arada bir reklamların üzerinde Mouse’yi hareket ettirerek tekrar yürümesini sağlayabilirsiniz.Diyelimki sol alt köşeden çıkıp ortalarda yürümeye başlarsa o zaman adamın üzerine tıklayarak sol üst köşeyi göstermeniz yeterli.Ortalarda koşmaya başlamışsa biraz bekleyin sonra yürümeye başlayınca sol üst köşeyi gösterin.
Üye olurken çek seçeneklerinde 50$ seçerseniz paraniz 50$ olunca çek gönderilir.Çekiniz ev adresinize gelecek o yüzden adresinizi tam yazın.Verilen çek Türkiyedeki bütün bankalarda geçmektedir. Adamlarin 3 milyonun üstünde üyesi var ve hepsine çekleri yollanmis.Senin kazandigin her kredi için adam 0.04 $ kazaniyo o sirketlerden sana %25 ini veriyor.
Adamlar senin kazandigin her kredi için 0.04$ sirketten aliyor.Sanada 0.01 ini veriyor.Yani adam senden zaten para kazaniyor ve kazancini arttirmak için kar ortakligi sunuyor...Is bu kadar basit...Ne kadar üye o kadar kredi demek adam için yani
Sitenin çekleri ödememesi gibi bir durum yok çünkü güven yani üye kaybetmek istemez...
Çeklerinizi bir sonraki ayin 1-15 i arasinda siteye giris yaparak isteyebiliyorsunuz. Girin üye olun programi internette takilirken açik tutun ve sol üstte bulunan animasyonun arada bir üstüne gelince devam ediyor...
Gelelim çeki isteme bölümüne.Siteye giris yaptiginizda account sayfaniz açilir.Kazandiginiz krediler 50000 olunca(siz 30000 yapin yeter,çünkü paso bonus veriyor 50000oluyor)çekimi istiyorum bölümü var.(request)Paraniz 50$i geçtimi basabiliyosunuz.Çekiniz 2 hafta içinde adresinize teslim...
Bu siteden para kazanmaniz için seye dikkat etmelisiniz... 1.)Üyelik bilgilerinizi dogru girmek.Yani adresinizi dogru girmezseniz paranizi baskasi alir.(Kesinlikle kredi karti bilgisi istenmiyor.)
2.)Programi çalistirdiktan sonra sol üstteki animasyonu arada bir üstüne gelerek hareketlendirmek.(Yasli amca uyumaya baslarsa krediniz artmiyor.)
Bu krediler yükselmiyor demeyin çünkü bazi sınırları geçince size bonus veriyor.. 2000 i geçerseniz 1000 5000 i geçerseniz 2000 10000 i geçerseniz 4000 yani 10$ kazanacaginiz yerde 17$ kazanacaksınız... Tabi bu işe yoğunlaşır nette 5 saat takılırken bu programıda active ederseniz iyi paralar kazanabilirsiniz.
Bu sitede 2 şey önemli: 1:Üyelik bilgileriniz (adres isim...) 2:Programı çalıştırdıktan sonra sol üstteki animasyonun arada bi üstüne gelerek çalışmasını sağlamak!bol kazançlar... Şiddetle tavsiye ederim... Tamamen ücretsiz para kazanacaksınız… Şimdi aşağıdaki linkten üyeliğinizi tamamlayın.
CASH FİESTA Kayıt Linki: http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=yalnizzkovboyy

(link tıklanmıyorsa linki adres çubuğuna kopyalayıp enter tuşuna basın.)
Önünüze açıarkadasim sayfa hakkında yardımcı olayım.
Sırayla anlatayım (Türkçe karakter kullanmadan )

Login: Buraya isminizi yani kullanacağınız nicki yazacaksınız
Password: Buraya kullanacağınız şifreyi girin
Verify pasword: Buraya şifrenizi tekrar girin
First Name : Buraya adınızı girin (Türkçe karakter kullanmadan)
Last Name : Buraya soyadınızı girin (Türkçe karakter kullanmadan)
Gerçek adınızı girin çünkü çekleriniz bu isme gelecek
Street adress : Buraya oturma adresinizi eksiksiz olarak girin (Türkçe karakter kullanmadan)çekleriniz bu adrese gelecek
City : Buraya oturduğunuz şehri yazın.Zip/postal code: Buraya posta kodunuzu giriniz..

State : Bizi ilgilendirmiyor. Öyle kalsın
Province : Boş bırakın
Country : Yaşadığınız ülke yani Türkiye girin
E mail : Buraya e-mail adresinizi girin ( gmail varsa gmail yazın derim)
Verify e mail : Buraya e-mail adresinizi tekrar girin.
Old e-mail adres : Boş bırakın
Year of birth : Burada doğduğunuz yılı girin
Gender : Male girin
Education : Other girin
Annual household income :Les than 20.000$ girin
İndustry : other girin
Title : other girin
Alttaki kutucuklardan bir kaçını işaretleyin
Preferred check size :$50 olarak kalsın
Referred By : dilekbaspinar olarak kalsın
I have read and understand the Member Agreement : Bu kutucuğu işaretleyin


Veee
Sumbit Registration yazılı kutucuğa tıklayın

Hata veriyorsa mutlaka bir yerlerde Türkçe karakter girmişsinizdir. Veya kullanıcı adınız kullanılıyordur. Değiştirmeniz gerekir ve ya size önerilenlerden bir tane alabilirsiniz.
CONGRATULATİONS!, Şeklinde yazıyı görünce kayıt işlemi bitmiş demektir.
Ondan sonraki adımda dowload fiesta bar a tıklayıp indirin.
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=yalnizzkovboyy
(link tıklanmıyorsa linki adres çubuğuna kopyalayıp enter tuşuna basın.) Vermiş olduğunuz e-mail adresine cashfiesta’dan mail gelecek.
Size gelen e-maildeki uzun olan linke yani birincisine tıklayın.
Karşınıza açılacak olan sayfada adınızı soyadınızı ve şifrenizi soracaktır.
First name ve Last name yi (Yani adınızı ve soyadınızı formda girdiğiniz şekilde Türkçe karakter kullanmadan)giriniz..
Ondan sonra indirdiğiniz cashfiesta dosyasını açın.. nickinizi ve şifrenizi girin ve puan kazanmaya başlayın..
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu