Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.05.2012, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Biri Yardım Etsin Artık Çözüm Bulun ! Website offline,

Website offline, contact webmaster

Bu hatadan sıkıldım 2 gündür var , siteme 2 ziyaretçi giriyor dınk 10 bin klik anında ? Nasıl oluyor ya cidden yeter artık 2 gündür kapalı Neutral
Mesaj04.05.2012, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kısacası buna hit kayıbı diyebiliriz :S
Gerçektende öyle sitemize içerik ekleyemiyoruz bu sorun yüzünden ve hitimiz sıfırlandıgı için hit kaybımız oluyor.
Sitemize giren ziyaretçiler bir anda yok oluyor siteden. Bunun tek çözümü var sabır etmek.
Mesaj04.05.2012, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Gerçektende öyle sitemize içerik ekleyemiyoruz bu sorun yüzünden ve hitimiz sıfırlandıgı için hit kaybımız oluyor.
Sitemize giren ziyaretçiler bir anda yok oluyor siteden. Bunun tek çözümü var sabır etmek.

Sabır falan değil kardeşim , bir lamer siteme ping atıp duruyor
Mesaj05.05.2012, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Biri Yardım Etsin Artık Çözüm Bulun ! Website offline,

webspiker yazmış:
Website offline, contact webmaster

Bu hatadan sıkıldım 2 gündür var , siteme 2 ziyaretçi giriyor dınk 10 bin klik anında ? Nasıl oluyor ya cidden yeter artık 2 gündür kapalı Neutral

Kardeşim geçmiş olsun sitene açık olarak saldırı gibi birşey yapmışlar büyük ihtimalle bazı kişiler sitene girip klik sınırını dolduyorlar yapa bilecek bişey yok şikayet edebilirsin geçmiş olsun
Mesaj09.05.2012, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Sorun Genelde Klik Sayısının Dolmasıyla Meydana Geliyor.
Bu sorunla karşılaşmaman için sayacı kaldır.
Mesaj09.05.2012, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bs-themes

Sayaç extrasını kaldirsaniz bile siteye giren bir lamer F5 yöntemi ile sayaçı sıfırlayabilir.
ayrica ben bunu kendini hacker sanan 10-11 yaşlarında bir ufakligin yaptigini biliyorum ama yinede forumu kirletmemek için kimin oldugunu buraya yazmiyorum.

Eger derseniz ki, benimde sitemde Website offline, contact webmaster yazısı bir kaç gundur çıkıyor ve bunu bedava-sitem'in kullanıcılarının yaptigindan şüpheleniyorsaniz.
özel mesaj sisteminden faydalanarak size bunu kimin yaptigini soyleyebilirim herşeye rağmen şikeyet etmememin sebebi ispiyoncu olmamamdir.

İyi forumlar dilerim.;)
Mesaj09.05.2012, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

webspiker yazmış:
aktif-dost yazmış:

Sabır falan değil kardeşim , bir lamer siteme ping atıp duruyor

Merhaba,

Öncelikle Geçmiş Olsun.
Bu Kadar Konu Açıldığına Rağmen Webme Bu Soruna Bir Çözüm Bulamadı.
Aynen Kesinlikle Sabır Değil Sabır da Ne Kadar Bu Lamerler Anca Ping Atarlar.
Kardeş Sendede Sorun Olabilir Belki Sende Birine Küfür,Artistlik vb. Şeyleri Yapmışsındır Adamı Gıcık Etmişsindir.
Bu Yüzden İlkin Suçu Kendimizde Arıyacağız Suç Sizde Değilse Supporta Başvuracağız Eğer Support'ta Size Yardımcı Olmazsa İçin Yanar İçin Kanar İsyanın Varrr... Very Happy