Forum'da ara:
Ara

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Başarılı
  46%
[ 23 ]
Orta Dereceli
  36%
[ 18 ]
Kötü
  16%
[ 8 ]
Toplam Oylar : 49

Yazar Mesaj
Mesaj06.06.2012, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
CSS Tasarımda yapılan üyelik profesyonelce olmuyor.. Ahh .com alabilsem tüm planlarım gerçekleşecek zaten.. Ama olmuyor işte..

BU SİTEYİ KAPATSAM MI?

Kapatma bence şu an güzel gidiyosun.Hemde kapatsan bile dönüp dolaşacağın her yine B-S olur Smile Sonrada kapatmasaydım şöyle güzel olcaktı diye yakınırsın. Her şey zaten yavaş yavaş güzel olcak herşey güveniyoruz sana Smile
Mesaj06.06.2012, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun bunlar değil dostum..
Daha önceden de yaşadım.. Biri çıktı tek hatamda kapattılar sitemi.. Hata yapmamak için elimden geleni yapıyorum ama bir gün bir yanlış paylaşımım da silinecek site ve gidecek tüm emekler :/ Bunu düşünüyorum ben..

Birde sadece sorun bu değil.. Kime yardım etsem hep kötü düşünüyor ve bir hata gözetliyor.. Her tasarımda sorun buluyorlar, her kodda hata..

Ben çok bilmişlerden çok sıkıldım dostum...
Mesaj06.06.2012, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Daha önceden de yaşadım.. Biri çıktı tek hatamda kapattılar sitemi.. Hata yapmamak için elimden geleni yapıyorum ama bir gün bir yanlış paylaşımım da silinecek site ve gidecek tüm emekler :/ Bunu düşünüyorum ben..

Birde sadece sorun bu değil.. Kime yardım etsem hep kötü düşünüyor ve bir hata gözetliyor.. Her tasarımda sorun buluyorlar, her kodda hata..

Bunlar gerçekten can sıkıcıdır ama iyi yönüde var seni kusursuza doğru yöneltir. Hem birine yardım ettiysen o iş senden çıkmıştır adamın şikayetleri seni ne ilgilendirir üstüne düşeni yapmışsın bi gelir kaygın yok.Harbi dert etmen gereksiz. Dediğim gibi her bir çalışma her bir eleştri seni kusursuza yönelticek. Hem elbetteki hata yapıcaz hatasız kul olmaz arkadaş. Önemli olan hataları görüp düzeltmen sende bu B-S'de bunu yapan sayılı kişilerdensin.O yüzden kendine gel dert etme böyle şeyleri Wink
Mesaj06.06.2012, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağ ol dostum ama olmuyor bir yerden sonra..
Şuan kafam çok karışık..
Mesaj06.06.2012, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:

Eğer her diyenin lafına bakarsan oho oh uğraş dur günlük tasarımı düzelt :F| .com alınca bırakmalısın veya direk yönlendirme yap

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj06.06.2012, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan aynı durumdayız dostum bende çok kapsamlı haber sitesi açmayı düşünüyorum çok emek verip aam bir hatada sitemi silerler diye korkuyorum açıkcası. .com alacağım ama tr.gg'dki gibi 1'e bir sayfaları değiştiremeyiz falan daha önce hiç almadım sen almış adamsın yardım edermisin bana?
Mesaj06.06.2012, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onuda ben almadım zaten.. Her şey kurulmuş aldım bende Sad
Mesaj06.06.2012, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sad Yaa tr.gg'd açsam ama tr.gg çok basit duruyor.
Mesaj06.06.2012, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve silerler diye korkuyorum. Sad
Mesaj06.06.2012, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

:/
Mesaj06.06.2012, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlamadığım şu site silinme korkusu nerden geliyo ? Uygunsuz paylaşımda bulunmazsanız emek hırsızlığı yapmazsanız neden silinsin site.Kusura bakmayın hiç yaşamadığımdan soruyorum durduk yere neden silinir ki site siz bi site açmaya korkuyosunuz ?
Mesaj06.06.2012, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onca emek boşa gider korkusu. Exclamation Sad
Mesaj06.06.2012, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum mesela (yemin ederim bilmediğim için) bir gün wwebloog'da crack paylaşmıştım.. Ama bilmiyorum yasak olduğunu ve acemilik.. Yönetime biri şikayet etmiş.. Yönetim sildi.. Mesaj attım.. Bana "Senin gibi biri bilmez mi?" gibisinden bir şeyler yazdılar.. Şimdi hatırlamıyorum yalan olmasın..

Böyle bir olay yaşamaktan korkuyorum...
Mesaj06.06.2012, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

.com'damı oldu bu olay?
Mesaj06.06.2012, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır.. Wwebloog nicki benim tr.gg'deki önceki nickimdi..
Önceki mesajları göster: