Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2012, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Buca Evden Eve Nakliyat

Buca Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, ev taşıma yada ofis taşıma denilince inanın kimse bu kelimeleri ne telaffuz etmek ister nede bu işlerin içinde olmak. Birçoğumuz mutlaka bir yada birden fazla kez evimizi taşıtmışızdır. Taşınmanın zorluklarını şüphesiz herkes bilir. Bunların başında eşyaların eski evden alınıp yeni eve götürülmesi insanı en çok düşündüren nokta olsa gerek. Önceki taşımaları kendi imkanlarınız ile yaptırdıysanız bu kez bu işi ustasına bırakmak daha doğru olduğunu düşünür insan. Ama günümüzde sözüne güvenilen ve sorun çıkartmayacak bir nakliyat firması bulmak da zorlaşıyor.

Eğer ki şehirlerarası taşınacaksınız bu işiniz 2 kata daha zorlaşmış demektir. Birçok firma sadece alacağı 200 yada 300 TL lik komisyon için müşterisini kandırmakta ve mağdur olmasını sağlamakta. Hal böyle olunca peki ne yapılmalı. İzmir Buca’da oturduğunuzu varsayarak öncelikle buca evden eve nakliyat firmaları ile görüşebilir ve fiyat alabilirsiniz. İlk olarak hiçbir nakliyat firmasına taşıma ile ilgili söz vermeyin. Çok iyi bir araştırma yaparak sizlere güven veren ve kesinlikle kurumsal olan firmalardan bir tanesi ile eşyalarınızı gönül rahatlığıyla taşıtabilirsiniz. Bunda firmanın size sunacağı hizmet, yetki belgesi, araçları, referansları göz önünde bulundurularak karar alınmalıdır.

Evden eve nakliyat İzmir Buca semtinde hizmet veren Egetur Nakliyat firmasını sizlere tavsiye edebiliriz. Şehirlerarası nakliyat tecrübesi diğer firmalara oranla daha fazla olan firma uygun fiyatları ile eşyalarınızı güvenli taşımaktadır. Firma hem İzmir’de hem de İstanbul’da hizmet vermesinden dolayı yıllardır EGE bölgesine şehirlerarası taşıma yapmaktalar. Daha detaylı bilgi için firmanın resmi web sitesi olan [B]http://www.egeturevdeneve.com [/B] sitesini ziyaret edebilirsiniz…
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu