Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2012, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu: İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul ve İzmir ev taşımalarının en yoğun olduğu illerimizin başında gelmektedir. Hal böyle olunca birçok firma bu pastadan pay almak için çalışmalar yürütmekte. Ama maalesef illegal çalışmalar legal çalışmaların çok daha önünde seyretmektedir. Bunu örneklendirecek olursak İstanbul da olan bir firma İzmir’de hiçbir şekilde şubesi bulunmamasına rağmen İzmir Telekom’dan aldığı bir hattı merkezine yönlendirerek ve web sitesine sadece telefon bilgilerine vererek müşterisini yanılgıya düşürmekte ve hatta mağdur etmekte. Durum böyle olunca çoğu zaman anlaşılan müşterinin kapısına farklı isimde başka bir nakliyat firmasının gelmesi kaçınılmazdır.

İstanbul ve İzmir de şubesi bulunan sadece firmalar Tuzcuoğlu Nakliyat, Soyer Nakliyat ve EGETUR Nakliyat firmasıdır. Bunların dışında kesinlikle başka bir firmanın şubesi her iki ilde bulunmamaktadır. Her üç firma ile görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren EGETUR firması komple ev taşımanın yanı sıra parça eşya taşıması da yapmakta. Daha az yükleriniz için sizleri yüksek maliyetlerden kurtarmak adına oluşturulan bu hizmet dalı baya tercih edilmekte. Bunun için yapmanız gereken tek şey eşyalarınızın taşınmasından 1 hafta yada 10 gün öncesinden firma ile görüşmek olacaktır. Bu noktadan sonra firma eşyalarınızı istediğiniz gün tarafınızdan teslim alarak en kısa zamanda tarafınıza teslim etmektedir.

İzmir İstanbul Nakliyat firmaları arasında en iyi hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile sunan EGETUR Taşımacılık firmasını ilk tercihiniz olmalıdır. Kurumsal web adreslerinden firma ile bilgi sahibi olabilir ve çalışma sistemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun için http://www.egeturevdeneve.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu