Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2012, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Giriş sayfası sunum açısından gayet iyi. Fakat diğer sayfalar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Ücretli tasarım yapan birinin sitesi bu kadar basit olmamalı diye düşünüyorum, text kullanmak yerine resimler ile sayfa tasarımını herkes yapar. Ve asıl olay kodlamaktadır. Hadi kodlaman iyi değildir diyelim, bu sefer yaptığın görsel sayfaları o kadar mükemmel yapmalısın ki göze batmamalı. Malesef giriş sayfası dışında diğer sayfaları başarılı bulmadım. Çok sade duruyor.

Ve sana önerim illustratör öğremen. Arkaplan tam oturmamış dağların köşeleri havada kalmış. Umarım kendi siteni biraz daha geliştirirsin. Başarılar.
Mesaj28.06.2012, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tasarım için plan böyle değildi.. Fakat tek sayfa tasarımları yapmak istedim.. Basit olması, yapacağım tasarımların basit olacağını gösterir mi? Beni bilen bilir, bu tasarımı yapmam 1 günümü bile almadı.. Evet.. Uğraşsaydım keşke de çok daha güzel olsaydı ama vaktim yoktu, şimdilik bu kadar oldu..

Önemli olan düşünce ve tasarım değil mi? Bana gelen isteklerde sadelik isteyende çok oldu.. Ben böyle bir tasarım yapayım dediğim de abartılı bile dedi Aykut kardeşim Smile

Anlayacağınız bunlar pek takınılacak şeyler olarak görülmemeli ama yinede yorumunuz için teşekkürler...
Mesaj28.06.2012, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abartılı demiş olabilirim kardeşim.
Tasarımı değiştirmende yarar var, Ne bilim çok uğraşarak yapmışsın.
Seni tanıyanlar zaten alırlar ne gerek vardı daha sade yapabilirdin cidden.
Mesaj28.06.2012, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sade tasarım çizsem bu seferde kesin 2-3 kişi (beni tanımayan) çıkıp bu tasarımla mı millete tasarım yapacaksın? diyecek ve ben yine sinirleneceğim Aykutcum Smile
Mesaj28.06.2012, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

styledesigner yazmış:
Bu tasarım için plan böyle değildi.. Fakat tek sayfa tasarımları yapmak istedim.. Basit olması, yapacağım tasarımların basit olacağını gösterir mi? Beni bilen bilir, bu tasarımı yapmam 1 günümü bile almadı.. Evet.. Uğraşsaydım keşke de çok daha güzel olsaydı ama vaktim yoktu, şimdilik bu kadar oldu..

Önemli olan düşünce ve tasarım değil mi? Bana gelen isteklerde sadelik isteyende çok oldu.. Ben böyle bir tasarım yapayım dediğim de abartılı bile dedi Aykut kardeşim Smile

Anlayacağınız bunlar pek takınılacak şeyler olarak görülmemeli ama yinede yorumunuz için teşekkürler...

Henüz bir amatör olduğun için neyin ne olduğunu iyi göremiyor olman gayet doğal, ben ajanslarda bu tür tasarımlar için ne düşünülür sana bunu göstermeye çalıştım. Art niyet yok, amacım kendini geliştirmen için sana yol göstermeye çalışmak. Ve malesef kendi işini bile kötü yaparsan başkaları güvenmez. Başarılar.
Mesaj28.06.2012, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aklıma bir karikatür geldi bunu okuyunca.
Bir kadın ve bir erkek atla yolculuk ediyorlar ve kenarda 2 adam var..

4 Durum Var:
1. Atın üzerinde kadın oturuyor, erkek kendisi yürüyor. Adamlar:
Light erkek dediğin bu olsa gerek kılıbık diyor
2. Atın üzerinde erkek oturuyor, kadın kendisi yürüyor. Adamlar:
Resmen ayı bu herif kadın ayakta adam at üstünde diyor
3. Ata kimse binmiyor kadın ve erkek yürüyorlar. Adamlar:
Akılsızlar! At boş kendileri yürüyorlar diyor
4. Ata ikisi birikte biniyor. Adamlar:
Yuh be! Hayvana yazık ikisi birlikte biniyor eziyet resmen diyorlar Very Happy

yani ne yaparsan yap yaranamayacaksın millete boş ver Wink
Mesaj28.06.2012, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn peki kardeşim.. Bir şey demedim ben.. Eleştirin için sağ ol Smile

webjury abicim bu durum ancak bu kadar özetlenirdi Smile Valla fıkra da fıkra ya Smile Gül gül öldüm tam bu duruma olmuş Very Happy
Mesaj29.06.2012, 05:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuana kadar yaptığın en iyi tasarım süper olmuş. Smile
Mesaj29.06.2012, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Dostum Smile
Mesaj29.06.2012, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel.!
Mesaj30.06.2012, 04:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy
Mesaj30.06.2012, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Değerlendirmelerinizi bekliyoruz...
Mesaj30.06.2012, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

parayı google reklamlarından kazanmaya bakın sağlam sitende var hiti fazla olur başarılar
Mesaj30.06.2012, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdilik pek reklam ile kullanıcıları sıkmak istemiyorum.. İleriki zamanlarda başvuracağım bir tercih olarak kenarda kalması çok daha iyi olur.. Değerli yorumunuz için Teşekkür Ederim Smile
Mesaj09.07.2012, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncellemeler yakın zamanda gerçekleşecektir.. Site bu sürede kapatılabilir..
Önceki mesajları göster: