Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2013, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Clean-Deneme: @Clean-Test'in Türkçe versiyonunun ismi.Smile

En son clean-deneme tarafından 13.01.2015 18:05:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.07.2013, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burak Gencan : İsmim Twisted Evil

Mesaj27.07.2013, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

En Güzeli Seninkinmiş Burak Very Happy
Mesaj28.07.2013, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Kingsnow = Kar kralı
Mesaj28.07.2013, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumkitab,

Forum kelimesinin anlamı bir konu hakkında tartışmak için insanların bir araya gelmesidir.
Forumkitab ise bu tartışılanların çözümlerini bir kitapta depolanması gibi bir anlam alır.
Mesaj28.07.2013, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

06Son = Alan Adı Yok Diye Tercih Ettim Tamam Tamam Baktım Gomerc Geri Dönmüş Bende O Döndüyse İyi Kodlar Vardır Dedim Döndüm Very Happy
Mesaj28.07.2013, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

06son yazmış:
06Son = Alan Adı Yok Diye Tercih Ettim Tamam Tamam Baktım Gomerc Geri Dönmüş Bende O Döndüyse İyi Kodlar Vardır Dedim Döndüm Very Happy

Mr. Green
Mesaj28.07.2013, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteaciyorum yazmış:
,

Tabikide ismimle gurur duyuyorum Mr. Green

Mesaj29.07.2013, 05:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

burakgencan yazmış:
siteaciyorum yazmış:
,

Tabikide ismimle gurur duyuyorum Mr. Green

İlk sitem: hasanmerkit.tr.gg ??? .d
Mesaj29.07.2013, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben son dakika futbol haberleri vermeye karar verdim. Adı

FutbolHaberleriniz06 olsun dedim Smile
Mesaj29.07.2013, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

VAlla Ne Yalan söleyim siteaciyorumu boş diye aldım Wink

SiteOgreniyorum yapacaktım ama alan adı dolumuş
Mesaj02.08.2013, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsmim Smile
Mesaj02.08.2013, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Adın mənası

Ən xoşuma gələn filmin adıdı deyə bu adı seçdim.
Mesaj03.08.2013, 01:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimki aslında biraz saçma gelebilir Very Happy Okuyanları uyarıyorum, benim site ismimin bir anlamı yok, o yüzden böyle şurdan şunu baktım, araştırdım gibi bir şey beklemesinler. Toparlayacak olursak durum şu;

Ben Bedava-Sitem'le ilkokul 5'te yada ortaokul 6. sınıfta tanıştım. Yani bir 5-6 sene kadar oluyor Very Happy

İlk açtığım site sanırım alem-ikeyif.tr.gg idi. Yada ilk açtığım demeyeyim, en çok emek harcadığım ilk siteler. Tabi o zamanlar günde 10-20 ziyaretçi gelince seviniyorduk Very Happy

Tasarımlar içler acısı, içerik yardır yardırabildiğin kadar. Sonra bir şey farkettim, arama motorlarında çıkmak için bazı taktikler uygulayabiliyormuşuz. İşte bu kafa alem-ikeyif'i açmıştım. Film paylaşım sitesiydi, okulda bilgisayar hocasının düzenlediği site yarışmasında bu siteyle ödül olarak bir flash-disk kazanmıştım. Hiç unutmam Very Happy

Bu gazla bugünlere geldik işte, bir süre web tasarım işlerinden uzak kaldık. Vbullettin forum, vs.. gibi işlerle uğraştık. Bir kaç arkadaş derincizgi adında bir forum sitesi kurmuştuk, ancak olmayınca olmuyor işte. İçlerinizden biri pes edince devamı gelmiyor Very Happy

Sonra tek başıma yapayım dedim, oda çok sıkıcı oldu. Forum beni kesmedi anlayacağınız.

Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine Kürkçü dükkanıdır misali geldik Bedava-Sitem'e..

Web Tasarım'ı bıraktığım dönemlerde ilgilendiğim siyaset alanıyla ilgili çok şey öğrenmiştim, bilgi çoğaldıkça bardaktaki su misali taşıp etrafa yayılır misali, bildiklerimi insanlara anlatmam ihtiyacını duydum.

Ancak özgün bir blog kurmam gerekiyordu. O zamanlarda artık gözümün önünde avon kataloğumu vardı, yoksa başka bir şey mi bilmiyorum, kendi kendime site ismi yazıp silerken birden avoi ismini uydurdum. Ve böylede kaldı Very Happy

Ama çok memnunum.. Bu yolda büyük emekler harcıyoruz, ismimden hiçte şikayetçi değilim..

Böylede bir garip hikayesi var, ancak sapı düşmüş baltaya çare olunmaz, Pollyanna zihniyetinde halimden mutluyum Very Happy
Mesaj27.08.2013, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

düşüdüren yazı Smile anlamında kullandm derinblog u