Forum'da ara:
AraWeb Sitemizin Yeni Tasarımı Hakkında Düşünceniz Nedir?
Bence gayet güzel olmuş.. Bolca paylaşım ile site çok iyi yerlere gelir.
  100%
[ 1 ]
Bence çok başarılı olmamış..
  0%
[ 0 ]
Bence Çok kötü olmuş.. Hiç beğenmedim...
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 1

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2012, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu: UnsalDizayn | Tasarım İsteğinde Bulunabilirsiniz!

UnsalDİZAYN | Yeniliikleeer!

Merhaba arkadaşlar.. Bu konuyu açmamın nedenini biliyorsunuzdur.. Neyse konu ile ilgili açıklamaların bulunduğu yazıya geçelim...

Ufuk UNSAL yazmış:
Merhaba arkadaşlar.. Sitemi bazı nedenlerden dolayı Yaımdaydı ve geri Açacağız Demiştim fakat geçen bunca zamanda bir şeyin farkına vardım.. Kimse için kendimi kırmamın anlamı yok.. Kimse yüzünden hit alan bir sitemi silmeme de gerek yok.. Şimdi diyeceğim şudur ki BOMBA gibi geri geliyorummm..!

Özellikle 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı başlayana dek birçok güzel paylaşımda bulunacağım.. Bunların yanında yine okul zamanında da paylaşımlara devam edilecek fakat paylaşım süreleri değişecektir.. Şimdi haftada 10 paylaşım yapıyorsak o zaman 3-4 paylaşım yapacağız..

Yeniliklerden haber vereyim biraz da.. Hep böyle olmaz ki 5 yeni bölümümüz var.. BUnlar ... Siteye Gerin Görün Smile Bu bölümlerin çok tutacağını düşündüğümü söylüyorum.. Bu bölümler gibi 1-2 bölüm daha açılacaktır fakat zamanla..!
Üst menü konusuna gelelim.. Birçok kişi "Bu nasıl menü?" gibi bir gönderide bulunacaktır.. Şimdiden söyleyeyim menü 1 hafta içerisinde görselleştirilecektir.. Kusura bakmayın..

Gelelim bir diğer konuya... Bloglamaca Biraz saçma gibi ama Blog-lamaca işte Bulmaca der gibi olmuş ama olsun.. Bu bölümde de bildiğiniz gibi blog paylaşımlar yapılacaktır ve giriş sayfası olarak belirlenmiştir.. Bu nedenle MYPc bölümü paylaşımları dışında tüm paylaşımlar burada yer alacaktır.. Bir sayfada 5 paylaşım bulunacaktır ve blog sayfa numaralandırma kullanılmayacaktır..! Önceki Sayfa ve Sonraki Sayfa yazıları ile sayfa daha görsel bir hal alacaktır..
Şimdi tasarımı sizlere tanıtmıyorum.. Resmi bir tema kullanmak istediğim için böyle bir tema çizdim..

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!


Nedir Bu UnsalDiZAYN'ın Yeni Hali?Arrow Amaaa Yorum Yap Bolumune Yorumlarınızı Eksik Etmeyiniz Lütfeen!
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu