Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.08.2012, 00:08 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen yadim delirecemmmm

BEN SİTEMİN HİTİNİ ARTİRMAK İSTİYORUM NASİL YAPARIM SİTE KURDUM UGRAŞTIM BURDA TAKILDIM

HTTP://HTMLYOL.TR.GG
Mesaj10.08.2012, 06:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

burada arttıramazsın dostum,buradan sana gelecek ziyaretçinin sana faydası olmaz.Google a kayıt yap,hit sitelerine kayıt yap,başka forumlarda -izin verilenlerde- kayıt yap,seo nedir nasıl yapılır araştır vs.Ama en önemlisi sitenin içeriğini özgün yap,faydalı yap,kendin yaz.Başka bir yerde bulunamayacak bilgilerle doldur.Google zaten görür bunu.
Mesaj10.08.2012, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
burada arttıramazsın dostum,buradan sana gelecek ziyaretçinin sana faydası olmaz.Google a kayıt yap,hit sitelerine kayıt yap,başka forumlarda -izin verilenlerde- kayıt yap,seo nedir nasıl yapılır araştır vs.Ama en önemlisi sitenin içeriğini özgün yap,faydalı yap,kendin yaz.Başka bir yerde bulunamayacak bilgilerle doldur.Google zaten görür bunu.

hocam bende eklemek istiyorum. En önemlisi ise içeriklerin orjinal olsun hemen hemen her gün güncelle siteni.
Mesaj10.08.2012, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: lütfen yadim delirecemmmm

htmlyol yazmış:
BEN SİTEMİN HİTİNİ ARTİRMAK İSTİYORUM NASİL YAPARIM SİTE KURDUM UGRAŞTIM BURDA TAKILDIM

HTTP://HTMLYOL.TR.GG

Burda takılmakla hit yapamazsın kardes kendine özgü içerikler yaz + seoyu araştır + anahtar kelimeleri iyi ayarla + hit sitelerini üye ol hitin zaten kısa sürede artıcaktır. Smile
Mesaj10.08.2012, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk 1 ay orjinal paylaşımlar yap ve sık sık güncelle siteni googleye ekle ve tutulan toplist sitelerine üye ol
Mesaj10.08.2012, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu: sorun orda kardeş

sitemi gooogleye veriyom eklenmiyor tag yapıyorum google zor zar ekliyor zaten sitem eklenmiyor anahtar kelimeler olarak ne yazıyım bir fikir verirmisiniz
tama simi toplist sitelerine ekledim siteme özgür içeriklerde koyacam ama anahtar sözleri bir verirmisiniz siz zahmet olmasa kardeş
Önceki mesajları göster: