Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.10.2012, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunfarz yazmış:
Seneler sonra bedava-siteme girdim gerçekten ortalık durulmuş. Buraya lisenin sonlarına doğru katılmıştım sene 2007-2009 arası kendimi geliştirmek için, bakıyorumda gerçekten eskisi gibi değil artık ya insanlar bedava site kurmaktan vazgeçtiler veya ortalıkta web tasarımcılar çoğaldı Smile benim zamanımda olan bazı kişiler bakıyorumda moderatörlüğe terfi etmişler hayırlı olsun hepsine, Neyse benden bu kadar sağlıcakla kalın inşallah birgün yine gelir bakarım, eskileri unutmamak gerek Smile

Hoşgeldin dostum. Tekrardan forum'da online olmanı dilerim..
Mesaj25.10.2012, 06:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine böyle bir bayram sabahı @tumhepsiburada moderatör olmuştu hiç unutmam. Smile
Mesaj28.10.2012, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

belki bilirsiniz hypnaty vardı..zamanında bana o kadar çok yardımı dokundu ki kardeş olduk..herkese yardım etmeye çalışırdı ama artık o da offline..herkes bırakıyor zamanla....
Mesaj28.10.2012, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-evimiz yazmış:
belki bilirsiniz hypnaty vardı..zamanında bana o kadar çok yardımı dokundu ki kardeş olduk..herkese yardım etmeye çalışırdı ama artık o da offline..herkes bırakıyor zamanla....

Kimse kalıcı değil burada, dünyada.. Biraz duygusala bağlayalım. Smile Eskiden çok yardımsever arkadaş vardı. Genel Problemelr bölümünde yardım etmek için sıraya girerdi herkes...
Mesaj28.10.2012, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sıra ne kelime yarışıyorlardı adeta Smile
Mesaj28.10.2012, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
Sıra ne kelime yarışıyorlardı adeta Smile

Aynen öyle.. Bu güzel başlıkta anılarımızı canlandırdık. Herkes olmasada eski kullanıcılar beni kırmayıp bu güzel başlığa yorum yaptılar. İlgi için herkese teşekkür ederim. Başlık 200 mesaj sınırına ulaştığı için arşive taşıyorum dostlarım...