Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2012, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Kurduğum Site Şifresini ve Mailini Hatırlayamıyorum Yardım!

Bundan 2-3 Sene Önce http://pcarex.tr.gg/ adresli bir web sitesi kurdum Bedava-sitem aracılığı ile firma ismi ile kurdum ancak şimdi Arama motorlarından kurduğum bu site çıkması sonucu bazı sorunlarım var siteyi kapatmak istiyorum ancak Kiminle itribata geçebileceğimi bilemiyorum Lütfen yardımcı olun Gerekirse Yüz Yüzede görüşürüm bu siteyi 2-3 yıl önce kuran kişi benim ancak şimdi ne Şifresini nede Mail hesabını hatırlıyorum lütfen destek olun
Mesaj02.09.2012, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com
adresine mail atarak yardım isteyebilirsiniz..
Mesaj03.09.2012, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:

Hiç bir işe yaramaz boşuna ümit vermeyin çocuklara o maile bakmazlar bile ilgelenmiolar 3 ay oldu bana 1 cvp bile gelmedi
Mesaj03.09.2012, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcblogcu yazmış:
gokseen yazmış:

Hiç bir işe yaramaz boşuna ümit vermeyin çocuklara o maile bakmazlar bile ilgelenmiolar 3 ay oldu bana 1 cvp bile gelmedi

Yanılıyorsun dostum.Bazen ilgilenmiyorlar ama "gereksiz konularla"ilgilenmiyorlar.Ben ne zaman bir mail atsam anında cevap geliyor.Birkaç saat sonra da kesinlikle ilgileniyorlar.
Mesaj03.09.2012, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ozaman sana dikkat vermisler ya yeni başlayanlara nasıl dikkat verecekler bence daha çok ilgilenilmeli ayrıca tırnak içinde ayzdığın ''gereksiz'' sözcüğündende sinri oldum bana nedemeye çalışıyorsun açık söylermisn kavga çıkarıyor gibi olacak ama merak ettim
Mesaj03.09.2012, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş gerilim yaratma,boş boş mesaj kasma.git benim tüm yazılarımı incele.ben gerekli gereksiz her kelimeyi tırnak içine alırım.Yani belirtmek istediklerimi..Şimdi konuyu boşu boşuna kirletmeyelim.Arkadaşın bu konuyu açma nedeni belli.Hem zaten gokseen arkadaş yardımcı olmuş.boşu boşuna msj atmanın anlamı yok
Önceki mesajları göster: