Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2012, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: TR.GG DEĞİŞKENLERİ

EVET ARKADAŞLAR TR.GG NIN BİZE SUNDUGU DEGİŞKENLERİ BİLMEKTEYİM FAKAT BİRDE SUNMADIKLARI VAR BUNLARIN PEŞİNDEYİM
"Merhaba ziyaretçi, IP adresin [ip]"
BEN SİTEME BİR PROFİL BÖLÜMÜ YAPMAK İSTİYORUM
http://profile.webme.com/profile/i/inploid/big.png PROFİL KODUM RESİM KODUM
http://profile.webme.com/profile/i/[NAME]/big.png GİBİ BİR DEGİŞKEN VARSA Kİ VAR BUNA EMİNİM SİTEM BİZİ BU ŞEKİLDE TANİYOR ZİYARETCİ DEFTERİNDE VE DİGER BİRSÜRÜ YERDE VAR BU DEGİŞKENİN GERÇEK ADI NE YARDIMCI OLABİLECEK VARMİ.
Mesaj11.09.2012, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne Demek İstediğinizi Anlamadım Question Ayrıntılı Bir Şekilde Anlatırsanız Exclamation

Arrow Herşey Yeni Başlıyo
Razz Wwe Png
Cool Güncel Blog-Bs Yardım Platformu
Mesaj11.09.2012, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu biraz daha açarsan yardımcı olubilirim
Mesaj12.09.2012, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

şunu demek istiyorum mesela siteme profil kismi koyacam siteye uye olanlar veya bedava sitem üyeleri siteye geldiklerinde site kişiyi tanıyacaç ve çikiş yapmadigi sürece ismi ile hitap edecek ornek bedava siteme giriş yapmiş birisi tr.gg uzanditi bir sitede ziyaretci defterine gittigi zaman direk site onu tanımakda
ve ismi resmi otomatik olarak gelmekte ziyaretci defterine o şekilde not biraka bilmekde ben xat chati bu siteye uyarlamaya çalişdim normalde parali sitelerime uyarladim fakan bedava sitemde bize verilen degişkenler sınırlı
ttp://www.xatech.com/web_gear/chat/chat.swf?id=174031432&gn=TurkFM&xh=http://www.ipsorgu.com/?ip=[ip]#sorgu&xm=www.inploid.tr.gg&rl=Turkish&xn=[Ziyaretci]&xp=[resim]

[ip] ziyaretcinin ip sinin o kısma gelmesini saglıyor
[ziyaretci] bu kisim benim sitedigim yer ziyaret edenin ismini çikmasını saglıcak degişken lazim
[resim] kişinin resmini çikmasini saglıca misal aslında ismini çeksem resmini cekmek sorun degil
Mesaj12.09.2012, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sistem tarafından tanınmayan bir dğeişkeni bedava-sitemde kullanamazsınız.
Mesaj12.09.2012, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Sistem tarafından tanınmayan bir dğeişkeni bedava-sitemde kullanamazsınız.

sitede var zaten ama bize ne oldugunu bilmiyorsak
ziyaretci defteri ve forumda kulanılan degişkenler sistem tarafindan tanınmıyormu.
Mesaj12.09.2012, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
http://img.webme.com/pic/e/eklediniz/sorun.bmp

resimdeki gibi söylemek istedigi anlaşilan
bunu nerden çektigini soruyor hangi kodla kişiye özel oldugunu.[/quote]

Bedava sitemden para kazanma yollari burada lütfen ziyaret edin sistem üyelere özeldir.
Mesaj12.09.2012, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

eklediniz yazmış:
http://img.webme.com/pic/e/eklediniz/sorun.bmp

resimdeki gibi söylemek istedigi anlaşilan
bunu nerden çektigini soruyor hangi kodla kişiye özel oldugunu.

evet orda isim resim ve online yazisi forumdaki bu tablo uzarine koyulan degişkenlerle mümkün [ip] html ye tutup tek tek ip yazmiyoruz sitenin formuna giriş yapdikmi alt kısımda hoş geldiniz inploid yaziyor mesela onu sitenin her sayfasında görünecek şekilde olmasını istiyorum
Mesaj12.09.2012, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha önce bu değişkenlerin forumda paylaşıldığını görmedim.Ancak support sana yardımcı olabilir.

support-tr( at )webme.com

Not: (at) değil @
Mesaj13.09.2012, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

get yöntemi ile yol aldim tanımasada girşte istedigin gibi yapa biliyorsun ama düzenleme yapmam lazim
Mesaj13.09.2012, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani sen kişi üye girişi yapıp z.defterine girince hoş geldin (kullanıcı ismi) cım gibi yazmasını giriş yapmadıysa hoş geldin ziyaretçi gibi ayzmasını istiyorsun bunu istiyorsan tr.gg üzerinde mümkün gibi derdim ama bence imkansız bişi
Mesaj18.09.2012, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir şeyler yaptim ama video oyerine oturmadi ve bir kaç sıkıntı daha var bakalım düzeltebilecemmi yardim gereke bilir
Mesaj18.09.2012, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

inploid yazmış:
bir şeyler yaptim ama video oyerine oturmadi ve bir kaç sıkıntı daha var bakalım düzeltebilecemmi yardim gereke bilir

Sıkıntıları paylaşın lütfen?
Mesaj19.09.2012, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Degişken işinden vaz geçdim dedim forum yapiyim isim resim sohbete girecekler seçebilsin get yöntemini kullandim ama yeni acilan sayfada infarme içine get yaptirabillirmiyim çünkü tr.gg den cikmak zorunda kaliyorum xatin sayfasina gidiyor sitem
Mesaj19.09.2012, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

inploid yazmış:
Degişken işinden vaz geçdim dedim forum yapiyim isim resim sohbete girecekler seçebilsin get yöntemini kullandim ama yeni acilan sayfada infarme içine get yaptirabillirmiyim çünkü tr.gg den cikmak zorunda kaliyorum xatin sayfasina gidiyor sitem

İlla iframe mi olması gerekiyor? Chat linkine tıklandığında da farklı bir pencerede açılsın o pencerede sizin sitenizden bir sayfa olsun yine.