Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2012, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Skmedia | Banner Değişim Ağı (Tekrar Güncel)

Skmedia | Banner Değişim Ağı

Banner Değişim Ağımıza katılarak web sitenizin ziyaretçileri artmakla kalmaz; aynı zamanda web sitenizin organik tekil & çoğul hiti artarak arama motorlarının gözünde de değeriniz artar.

Kısaca;
Kısa zamanda backlink, pr, seo bakımından arama motorlarında oldukça iyi yerlere gelirsainiz. Ayrıca sistemimiz tamamen organik hit içerdiğinden Google Adwors sistemiyle alakalı olarak hiçbir problem yaşamazsınız.

Banner Değişim Ağımıza katılmak çok kolay.. Aşağıdaki html kodunu web sitenizin mutlaka header bölümüne ekleyin. Header bölümü eklenecek bölümler kabül edilmeyecektir. Ayrıca önce kodu ekleyip, sonrasında habersiz çıkaranların siteleri kara listeye alınacaktır. Ağ botumuz belirli periyodlarla web sitenizi ziyaret edecektir.


Web Sitenize Eklemeniz Gereken Kod

Kod:
<iframe height="60" marginheight="0" src="http://lifegida.com/skmedia/bda/rondom.php" frameborder="0" width="468" name="banner" marginwidth="0" scrolling="no"></iframe>


[size=18]Skmedia | Banner Değişim Ağı Başvuru[/size

Arrow http://skmedia.tr.gg/Banner-Degisim-Agi.htm


Not: Başvurular 18 Eylül 2012 Salı Günü Saat 22.00'ye Kadar Alınacaktır ve Banner Değişim Ağı Bu Tarihten İtibaren Aktif Olacaktır.
______________
İmzanızda tr.gg dışı link vermek Kurallara aykırıdır.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu