Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2012, 06:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Hocam dediğim gibi Host & Domain ödülü iyi. Ama tr.ggyi o domaine iframelemek şartıyla. Yani kısacası tr.gg .com'a çevrilecek...
Bencede bu en iyisi olur. Boylece kazanan hem tr.gg reklamindan kurtulur hem .com'lu bir sitesi olur Wink

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj22.09.2012, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok hocam. Com'a geçer ama reklam kalkmaz.
Mesaj22.09.2012, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Yok hocam. Com'a geçer ama reklam kalkmaz.

Hmm o biraz kötü olmuş, bunu bilmiyordum Confused

Evet arkadaşlar başka ödül önerisi olan yok mu?

Mesaj22.09.2012, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence kazanan arkadaşın ismi yani site ismi "Haberler" bölümüne eklenmeli haberler bölümündeki her konu sitene giriş sayfasındaki son haberler kısmında görünüyor.Böylece kazanan arkadaşın reklamı 4 milyondan fazla kişinin önüne çıakr en azından 1 hafta içerisinde sitesine giriş yapanların karşısına çıkar Smile
Mesaj22.09.2012, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Bence kazanan arkadaşın ismi yani site ismi "Haberler" bölümüne eklenmeli haberler bölümündeki her konu sitene giriş sayfasındaki son haberler kısmında görünüyor.Böylece kazanan arkadaşın reklamı 4 milyondan fazla kişinin önüne çıakr en azından 1 hafta içerisinde sitesine giriş yapanların karşısına çıkar Smile

Bunun olması için bütün Modların artı Tarık Beyin kabullenmesi lazım.
Ama yapacaklarını sanmıyorum.
Dediğim gibi en iyi ödül bence domain hediye etmek...
Mesaj22.09.2012, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aklımda bir şey var.
ama hiç kimse kabul etmez.

Aslında herkesin fikri güzel.
Fakat herkesin fikirinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Mesaj22.09.2012, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Aklımda bir şey var.
ama hiç kimse kabul etmez.

Aslında herkesin fikri güzel.
Fakat herkesin fikirinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Söylemeden nasıl bileceksin kabul edip etmeyeceğimizi.
Söyle bakam. Smile
Mesaj22.09.2012, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
denizmerkezi yazmış:

Bunun olması için bütün Modların artı Tarık Beyin kabullenmesi lazım.
Ama yapacaklarını sanmıyorum.
Dediğim gibi en iyi ödül bence domain hediye etmek...
Tam tersi en kötü ödül domain olur.Buradkai amaç kullanıcıları bedava siteme dahada bir şevkle yönetmek.Ama sen kalkıp domain verirsen kullanıcıya birsüre sonra burayla değilde o siteyle ilgilenir.
Mesaj22.09.2012, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

1) Haberler bölümüne sadece admintarik (Tarık Bey) konu açmaktadır.. Onun izni olmadan böyle bir şey olmaz.. Eğer izin verirse neden olmasın.. Ama bu biraz zor...
2) Domain ödülü kötü olur.. Bunun yerine 1 yıl boyunca reklamını aramızda para toplayarak veya moderatörler tarafından kaldırabiliriz..
3) Ödül konusu sıkıntılı... Eğlence amaçlı olsa katılım az bile olsa daha iyi olur...
Mesaj22.09.2012, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
1) Haberler bölümüne sadece admintarik (Tarık Bey) konu açmaktadır.. Onun izni olmadan böyle bir şey olmaz.. Eğer izin verirse neden olmasın.. Ama bu biraz zor...
2) Domain ödülü kötü olur.. Bunun yerine 1 yıl boyunca reklamını aramızda para toplayarak veya moderatörler tarafından kaldırabiliriz..
3) Ödül konusu sıkıntılı... Eğlence amaçlı olsa katılım az bile olsa daha iyi olur...

Haberler bölümüne eklenmek mükemmel bir ödül olur. Tabi dediğiniz gibi Tarık bey'in izni lazım...

Reklam kaldırmak da bir seçenek olabilir hatta çok iyi olur...

Mesaj22.09.2012, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama bana sorarsanız bu haberler bölümünü seçenek olarak almamak lazım.. Çünkü bana göre 1 siteyi başka sitelerden üstün tutmak yanlış olacaktır.. Onun ziyaretçileri artacağı için..

Reklam kaldırmak konusunu 1 yıl olarak yapabiliriz belki.. Fakat o işte biraz sıkıntılı olabilir.. Sonuçta kimin çıkartıp o kadar para vereceği biraz riskli.. Ayrıca şuan Toplam 3986898 kayıtlı kullanıcımız var...
Mesaj22.09.2012, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet arkadaşlar görünüşe göre en iyi ödül raklamı kaldırma ödülü.
Sanırım fiyat yaklaşık 30 €.
Bence fazla birşey değil.
Yarışmaya Sponsor siteler eklenebilir. Ve para verebilecek kişiler Yarışmaya Sponsor olur ve onların siteleri başlıkta Sponsor olarak açıklanır.
Ne dersiniz?
Mesaj22.09.2012, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Evet arkadaşlar görünüşe göre en iyi ödül raklamı kaldırma ödülü.
Sanırım fiyat yaklaşık 30 €.
Bence fazla birşey değil.
Yarışmaya Sponsor siteler eklenebilir. Ve para verebilecek kişiler Yarışmaya Sponsor olur ve onların siteleri başlıkta Sponsor olarak açıklanır.
Ne dersiniz?

Olabilir.. Rolling Eyes
Mesaj22.09.2012, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pekii kim sponsor olmak ister diye soracağım ama biraz zor gibi görünüyor. Laughing
Mesaj22.09.2012, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Pekii kim sponsor olmak ister diye soracağım ama biraz zor gibi görünüyor. Laughing

sponsor kelimesi sadece sözde kalmamalı. sponsora ne yapılacak? nasıl bir ayrıcalığı olacak?