Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2012, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitede Tasarımı İyi Yapamıyorum Yardımcı oLur Musunuz?

bakulemapa yazmış:
Ben Sitede Tasarım Gibi Şeyleri İyi Yapamıyorum Yardımcı oLabilir Misiniz ? Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Question Sad Confused
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Mesaj24.09.2012, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: iyi olurdu

arabeskrapin yazmış:
Bence bu uygulama iyi ama bedava sitem tasarim eklerken tasarimlari kaydetme. Tusuda olsa her ekledigimiz güzel editledigimiz temalar sitenin icinde hazir dursa iyi olurdu...
Doğru Lafa Ne Deniyordu ? Very Happy
Mesaj24.09.2012, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR İLK AŞAMADA TASARIMLARI BULMAK GEREKİYOR.. TASARIM SAYISI TAMAMLANDIKTAN SONRA ÖNERİLERİNİZİ DİKKATE ALACAĞIZ ANCAK İLK AŞAMADA LÜTFEN TASARIMLARINIZI YOLLAYIN.
Mesaj24.09.2012, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın Tarık bey ve arkadaşlarım.
Tasarım konusunda kendimi geliştirdim bir tasarım çizip kodlayabiliyorum ama şu sıralar yapmam mümkün değil dersler üstüste geliyor.
Mesaj24.09.2012, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sabırsızlıkla bekliyorum Smile
Mesaj25.09.2012, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sizin Tasarımlarınız

admintarik yazmış:
Değerli üyelerimiz,

Ekim ayı itibariyle yeni tasarımların aktif hale gelmesini istiyoruz. Bazı tasarımlar hazırken, biraz da sizin fikrinizi alalım dedik. Kendi tasarımına güvenen ve yayınlanmasını isteyen üyelerimiz kendi tasarımlarını Online-Games1 isimli moderatörümüze yollasınlar.

Herkese başarılar...

AdminTarık

arkadaşlar bide forumda üyelik sistemlerinde işlemler yapın çok basit ve zor durumda kalıyoruz
Mesaj25.09.2012, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sizin Tasarımlarınız

logodersi yazmış:
admintarik yazmış:
Değerli üyelerimiz,

Ekim ayı itibariyle yeni tasarımların aktif hale gelmesini istiyoruz. Bazı tasarımlar hazırken, biraz da sizin fikrinizi alalım dedik. Kendi tasarımına güvenen ve yayınlanmasını isteyen üyelerimiz kendi tasarımlarını Online-Games1 isimli moderatörümüze yollasınlar.

Herkese başarılar...

AdminTarık

arkadaşlar bide forumda üyelik sistemlerinde işlemler yapın çok basit ve zor durumda kalıyoruz

Merhabalar,
konuyla alakası olmayan Önerileri Öneriler bölümünden yapınız.
İyi çalışmalar... Wink
Mesaj26.09.2012, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu admin süper ya. Very Happy
Mesaj29.09.2012, 06:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Programlarım olaydı yollardım elimden geldiğince 1-2 tane. Very Happy Sildi abim hepsini. Size yardımcı olamıyacağım bedava sitem'e. Confused Neutral Rolling Eyes
Mesaj29.09.2012, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok güzel bir proje

Başarılar.Siteme yeni bir tasarım istiyorum.Mesela Iceblue'nun mor hali Icepurple gibi olabilir.
Mesaj29.09.2012, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım ne gerek var korkuyolar bende korkuyorum herkes o tasarımı alırsa (ki zor bi ihtimal.) Çalıntı sayılmaz mı ? Herkez kendi tasarımını kendi yapsın kendi kullansın bence
Mesaj30.09.2012, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: 1 Tasarım

Admin Bunu Görmüşsen Sevinirim

Admin Bence Forum Sitesi tasarımalrı Eklemelisiniz.
Mesaj01.10.2012, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Denicem Smile

ahminel-ask

Acemi Üye

Konum: İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı Önce hafiften bir rüzgar esiyor; Yavaş yavaş sallanıyor Yapraklar, ağaçlarda; Uzaklarda, çok uzaklarda, Sucuların hiç durmayan çıngırakları İstanbul u dinliyorum

Mesaj01.10.2012, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım

güzel tasarımlar bekliyoruz..Kolay gelee... .)[
Mesaj02.10.2012, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana göre bunlarla uğraşılacağına özel dosya upload sistemi yapsanız derdimiz çözülürr...
Önceki mesajları göster: