Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2012, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu: metin 2 benzeri oyunlar

Ben 32 yaşında evli ve 2 çocuk annesiydim. Bundan 5 sene önce metin 2 benzeri oyunlar oynuyordum. Oyunu oynamaya başladıktan 1 sene sonra evlendim. Çok mutlu bir evliliğimiz vardı. Fakat ben kendi egolarımı tatmin etmek adına bilgisayarın başından saatlerce kalkmıyordum. Bu arada da 2 erkek evlat sahibi oldum. Ama bu görüntüsü ve oyuncuları beş para etmeyen oyunu da bırakamıyordum. Eşim ise bu tutkumdan dolayı şikayet edip duruyordu ki en sonunda da geçtiğimiz sene boşanmak istediğini bana bildirdi. Hem çocuklarımı elimden aldı hem de bütün hayatımı. 5 sene boyunca mutfak paramı, Pazar paramı hep bu oyuna yatırdım. Uslanmadım, eşimin bana aldığı arabayı da sattım. Şimdiler de ise aldığım psikolojik destek sayesinde bu oyunu bırakabildim. Geçtiğimiz hafta ise metin 2 benzeri cengiz han 2 diye bir oyun buldum. Hemen bir bayan karakter açtım. Grafikleri, binekleri, görüntüsü çok güzel bir oyun. Metin 2 gibi çok fazla para harcamama da gerek kalmıyor. Daha az süre oynuyorum ama oynadığım oyundan keyif alıyorum. Bunu da neden buraya yazdığımı bilmiyorum fakat sizlerle hayat hikayemi paylaşmak istedim. Sevgilerle…
Önceki mesajları göster: