Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj02.11.2012, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu: 100+ Siteye Ücretsiz Reklam Verin! Koddostu REKLAM AĞI!

Nasıl Çalışır?

KD Reklam Ağı kapsamında, sitenize bir reklam alanı eklersiniz. Bu reklam alanında diğer üye siteler gösterilirken, Üye sitelerdeki reklam alanında da sizin siteniz gösterilir.

Tek bir reklam alanıyla, 100den fazla siteden link almak mümkün!

Neden Biz?

1-Diğer reklam ağları iframe metodu kullanır. Yani üye sitelerin içine kendi sitesinden bir sayfayı gömer. Bu yüzden, 80 değil 800000 siteden bile tıklansa, sitenize sadece tek bir adresten gelinmiş olunur. Google ve Alexa gözünde değeriniz hiç artmaz. KD Reklam Ağı ise tüm üye sitelerden sitenize link vermek için banner'ı sitenize yazdırır. Google ve Alexa sıralamanız tavan yapar!

2-Reklam ağımıza her gün 40 yeni başvuru geliyor! Bu ise reklam ağımızın rakipsiz olması demek!

3-KD Reklam Ağı, aktif tr.gg sitelerin %40ının takip ettiği Kod Dostu sitesince oluşturuldu. Yani kalite ve güven konusunda içiniz rahat olacak!

4-KD Reklam Ağı, sizden banner istemez! Sitenizde çirkin bannerlar görünmez! Görselliği düzenlenebilir tek formatta yayın yapar. Banner formatından uzak bir şekilde tasarlanmış olması, Reklam Körlüğü'nü engelleyerek ziyaretçilerin reklamlara tıklayarak sitenize gelme ihtimallerini önemli ölçüde arttırır.

5- Benzer Kategoriler sayesinde, sitenizde sadece sitenizin kategorisindeki reklamların görüntülenmesini sağlayabilirsiniz! Bu özellik sadece KD REKLAM AĞINDA!!!

6-3 farklı boyut seçeneği sayesinde reklam bannerınızı 120X600, 468X60 veya 250X250 reklam türlerinde sitenize yerleştirebilirsiniz!

7-KD REKLAM AĞI için kendi kodunuzu oluşturabilirsiniz! İşte kod oluşturucu:

http://www.koddostu.com/2012/10/kd-reklam-ag-banner-kodu-olusturucu.html

(Veya Google'dan aratın: KD Reklam Ağı Banner Kodu Oluşturucu)


8-Siteniz 12 saat içerisinde onaylanır!

Ve En Önemli Neden..

KD Reklam Ağı, 2013 içerisinde, üye sitelere istatistikler sunmaya ve linkleri tıklandıkça para kazandırmaya başlayacak !


Hemen Katılın, Alanındaki Gerçek Lider olan KD Reklam Ağı'nın farkını görün!
http://www.koddostu.com/p/kd-reklam-ag.html
Mesaj02.11.2012, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Not: konu açıldığında reklam ağındaki site sayısı 78. Ancak her gün 20 yeni site ekleniyor ve sonraki günlerde konu başlığını düzenleme şansımız olmadığından, 2 gün erkenden yazalım dedik. Zaten başvuruların kabul edilmesi 12 saat sürebildiğinden, muhtemelen yarına kadar ekleneceksiniz. O zamana kadar da zaten 100 site barajını aşmış olacağız. Bu nedenle ortada bir maduriyet olmayacak.

Hepinize iyi çalışmalar.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu