Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.11.2012, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitemi desteklemek suç mu ?

Sizde Sitemize Reklam Verebilirsiniz? İletişime geçin.
Mesaj09.11.2012, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Desteklemek Deil Bu Resmen Savunmak Onlardan Biri Gibi Konusmak
Mesaj09.11.2012, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben onların yaptıklarını doğru buldugumdan dolayı savunuyorum ayrıca bu olayın onlar ve biz gibi ayrım mı yapıyorsunuz

Sizde Sitemize Reklam Verebilirsiniz? İletişime geçin.
Mesaj09.11.2012, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-pinari yazmış:
Arkadaşlar biraz sakin olalım...
Lütfen kavga ortamı yaratmayalım Wink
farkındaysan kavga çıkarmaya çalışan yok...herkes tepkisini belirtiyor(haklı olarak) Wink
Mesaj09.11.2012, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkurdu yazmış:
Desteklemek Deil Bu Resmen Savunmak Onlardan Biri Gibi Konusmak
böyle yapmanın 2 adı var..kimine göre yalakalık,kimine göre empati....anladın mı? Wink
Mesaj09.11.2012, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yanlış zannetmez isem bu olay 1 hafta sonra kalkabilir. O yüzden ben geri döneceğim fakat çok sık değil.. Çünkü mutlaka bs de bir hata çıkacak. Nede olsa bu olay şu aşamalarda deneme..
Mesaj09.11.2012, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

site-tools yazmış:
Yanlış zannetmez isem bu olay 1 hafta sonra kalkabilir. O yüzden ben geri döneceğim fakat çok sık değil.. Çünkü mutlaka bs de bir hata çıkacak. Nede olsa bu olay şu aşamalarda deneme..
uzatmaya gerek yok kimse bize fikir sormuyor nasılsa...birbirimizi kırmaya gerek yok Wink
Mesaj09.11.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen yıllık 59 lira host domain yönetim paneli aynı bs gibi ama reklam yok alan adın var bunlara laf anlatmaya degmez
Mesaj09.11.2012, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada herkes fikrini söylemekte serbest..!
Fakat bu fikir karşıtlıkları oluştuğunda ortaya çıkacak tartışmalar sürecekse lütfen bir kenardan izlemeyi tercih edin..
Aksi halde istemediğimiz halde gerekli işlemleri yapmak zorunda kalacağız..
Lütfen kurallar çerçevesinde tartışma ortamı yaratmadan ve daha önemlisi birbirimizi kırmadan konu üzerinde fikir belirtmeye devam edelim...
Destekler veya desteklemezsiniz ama ne olursa olsun burada kimsenin birbirini kırmaya veya birbirine hakaret, küfür etmeye hakkı yoktur..!
Mesaj09.11.2012, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: :S::@@@@@

bu yaptığınız düzeltme sayfamı reklamsız bir hosta taşımayı düşündürdü açıkcası .ss sayfanın A..q lar yani bu reklamlar altta ve üste olmak üzere 2 tane yetmiyor mu ??
Mesaj09.11.2012, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın Benjmin bey veya B.S yönetimi, Allah rızası için şu osmanlipasalari.tr.gg
ye mod luk mu vereceksiniz ne verecekseniz verin de rahatlayalım baksanıza ne kadar başarılı herkese cevap yetiştiriyor sezarın hakkı osmanlipasalari.tr.gg
ye.
Mesaj09.11.2012, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen yıllık 59 lira host domain yönetim paneli aynı bs gibi ama reklam yok alan adın var bunlara laf anlatmaya degmez Wink
Mesaj09.11.2012, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Beyler Bn site açmak ta yeniyim bi yardım!!!

Şu anketleri nasıl yapıyorsunuz yha bn denedimde sadece yazı geliyo bi yardım
ederseniz çok sevinirim Smile
Mesaj09.11.2012, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu: REKLAM

bence düzenleme güzel ama reklamı daha düzenli ve itinalı yere koysanız bence güzel olur.
Mesaj09.11.2012, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar şu bedava-sitem reklamlarına site yöneticileri olarak siz tıklayın bari de gözleri doysun şu adamların , bakın 1 milyondan fazla site var sanırım bunun yarısı bile günde 1 kere tıklasa bedava-sitem aç gözlülükten vaz geçer bence bu da bir tavsiye , bence uygulayın bir görün şu saatten sonra kaybedecek birşeyiniz yok reklamlardan sitemi göremiyorum Smile Smile

Arrow LifeCity Banner Değişim Ağı Açılmıştır ! Sende Katıl !
Önceki mesajları göster: