Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.11.2012, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Oha Abii

layer geri gelsin daha iyi reklamınız sitemin tasarımının içine bok ettti lan
Mesaj10.11.2012, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google

subilgi yazmış:
metin2-auto yazmış:
subilgi yazmış:
Layer reklam dediğiniz; yani web sitelerine açılır pencere olarak eklenen reklamı google hiç sevmiyor. o şekilde konulan reklam yöntemini sevmediği için google da sıralamalarda etki ediyor. layer reklam kaldırılınca hemen sitem google listelemelerinde kendini toparlamaya başladı.

layer reklamı tasvip etmiyorum. bedava sitem sayfalarına gelen ziyaretçilerin düşmesi bedaba sitem yönetimi için de önemli elbette. layer reklamın kaldırılması çok yerinde olmuş. öbürleri neysene, açılır pencereli reklam koymayın lütfen. Smile

Bedava sitem yönetiminin dikkatine !

Tamamda bide şöyle düşün layerdeyken kapatmaya bastınmı kapatabiliyorsun ama bunda o seçenek yok kapatamıyorsun.

GOOGLE pop up ları sevmiyor. sıralamada geri plana itiyor. kapatılsa da google açısından tavır değişmiyor. öbür reklamların öyle bir sakıncası yok bildiğim kadarı ile. o kadar emek verip uğraşıp, bir pop up reklam yüzünden sıralamada hakettiği yere gelemeyip gerilerde kaldıktan sonra ne anlamı kalır ki?

zaten uzun süredir uğramıyordum buraya. bugün geldim.

teşekkür ederim.

Öyle diyorsunda hiç aslı yok iyi sallıyorsun layer olsada olmasada biz hergün googleden index alıyoruz site:metin2-auto.tr.gg diye arama yapabilirsin googleden ayrıca dier siteler googlede ilk sayfaya bile giremezken 1. biziz buna ne diyeceksin Wink

Not: (at) deil @ olacaktır.
Mesaj10.11.2012, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Oha Abii

biforum54 yazmış:
layer geri gelsin daha iyi reklamınız sitemin tasarımının içine bok ettti lan

Arkadaş doğru söylüyor.

Mesaj10.11.2012, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Layerler Daha İyiydi

bedavakuponservisi yazmış:
Layer banner daha iyiydi şimdi benim sitenin resmen içine edildi lütfen eski sisteme geçin yada şu sky bannermidir me nalet şeyse alta alın yada kaldırıın ! yoksa çok kullanıcı kaybedeceksiniz

Bencede.

Mesaj10.11.2012, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

zorkun-yaylasi yazmış:
Bu konuda sessiz kalabilirsek deneme süresi kısalır bence. Bizim tartışmalarımız keyif veriyor olabilir. Bir önceki layer konusunda tartışmalar durulur durulmaz bu yeni durum ortaya çıktı. iki üç gün tartışmaya son verelim farklı bir yöntem denenecektir.

Gelelim asıl meseleye;
Eğer konu reklamlardan para kazanmak olsaydı, BS kullanıcılarına google text reklam kodları verilir ve sitenin uygun bir yerine konması istenirdi. mesela menulerin devamına veya içerik kısmının üzerine konulabilir ve inanın iyi bir gelir elde edilebilirdi.

Ama görünen o ki; reklam tıklamalarından gelir elde etmekle uğraşmak istemiyor Webme. siz rahatsız olun 30 euro yu ödeyin, bizi uğraştırmayın diyor. Kendi tercihleri ama alternatif çok... bütün siteler şu anda acemice yapılmış bir görünüme büründü, gördükçe ter basıyor beni...

Ama bu yöntemle asla sonuca ulaşılamayacağı ortada. BS de site intiharı yaşanabilir, karizma çizilebilir.

Hep kavga gürültü ederek ne yapmaya çalışıyoruz bunu da anlayamıyorum, çözüm üretsek (dikkata alan yok ama) daha iyi olmaz mı?

Mesela site açarken 5 TL 10 TL gibi bir ücret peşin alınsa, yıl tamamlandığında ödemeyenlerin site isimleri başkalarının alabileceği şekilde serbest bırakılsa, kullanılabilir hale gelse ve dolayısı ile binlerce alınmışmış ama bir daha hiç bir işlem yapılmamış o güzelim isimler de bloke olmuşluktan kurtulsa nasıl olur?
Saygılar...

Gerçektende arkadaş çok doğru yazmış noktası virgülüne her kelimesine katılıyorum.

Mesaj10.11.2012, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ölümü Gösterip Sıtmaya Razı Ediyorlar .

Ya Layer Ya Bu

Mesaj10.11.2012, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok abi artık kendi işimizin patronu olma zamanımız geldi ben gidip bedava-sitem reklamlarına 65tl vermem 2-3günede domain ve hostumu alıp keyfime bakıcam en azından istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz kimsenin reklamıyla ugrasmazsınız dünya geneline bi yere gelebilirsiniz sallayın bedava-sitemi eger paranız yoksa blogspota gecin orası daha iyi
Mesaj10.11.2012, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin üstünde -yanında -altında reklam çok degilmi eskisine razıydık
Mesaj10.11.2012, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

( Lütfen gereksiz yorum yapmayınız siteniz silinmiş ise eğer support e-mail attınız
gereken cevaplar verilir. support-tr( at )webme.com not : ( at ) değil @ olucaktır )
@-ciz-dizayn

En son css-tasarimdeneme tarafından 10.11.2012 21:05:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.11.2012, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu: bu reklam stili

bu reklam stili bedava siteme yakısmayan uygulama.
Mesaj11.11.2012, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

SKY-Banner Gelmesi Hiç İyi Olmadı Site Reklamları Kapladılar
Footer Bölümüne Gelse Daha İyi Olurdu.Veya Herkez İstediği Yere Koysaydı Daha İyi Olurdu.

Bedava Sitem Yönetimi İyice Abarttı Layer Bile Daha İyi'di En Azında Kapatılabiliyordu.

Yeni Bir Bedava Host Gelsin Bedava Sitemi Bırakırım.Bunca Sene Bedava Siteme Emek Harcadık.1 Günde Boşa Çıkardılar.Reklamlar Ya Kalkacak Yada Yeri Değiştirilecek Yoksa Bedava Siteme Elveda...
Mesaj11.11.2012, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar İçin

Şu Ana Kadar bir çok site kendisini kapattı sebep reklamlardan dolayı oldugu içindir. Örnek Kendi isteği ile kapatılmıs siteler: Salihtoy.tr.gg
reklamkopedi.tr.gg galaxy-kodlar.tr.gg galaxy-arama.tr.gg ve dahası var ama söylemek istemiyorum buna çağre bulun Sayın benjamin
Mesaj11.11.2012, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu: öneri

bence tüm reklam çeşitleri kalsın ama site açarken ve ya tasarıma bağlı o üç reklamdan birini tasarımına uygun seçsin böyle uygulama olsa kimse bedava sitemi bırakmaz
Mesaj11.11.2012, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
Bilgilendirme için teşekkürler | Thank you Ben.
Mesaj11.11.2012, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne yakalakalar var şu reklam iyi olmş diyen örnek vericem hiç çekinmiyorum Gomerc ne yalakasın ya böle daha güzlmiş fln zart zurt lan olm basın gidin bırakın bsyi la allahm bu ne
Önceki mesajları göster: