Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2012, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Gomerc ve @tasarimkurdu beyler siz ne yapıyorsunuz?

Neredeyse küfürleşecek noktaya gelmişsiniz ! Sakin olun ..
Mesaj11.11.2012, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google

metin2-auto yazmış:
subilgi yazmış:
metin2-auto yazmış:
subilgi yazmış:
Layer reklam dediğiniz; yani web sitelerine açılır pencere olarak eklenen reklamı google hiç sevmiyor. o şekilde konulan reklam yöntemini sevmediği için google da sıralamalarda etki ediyor. layer reklam kaldırılınca hemen sitem google listelemelerinde kendini toparlamaya başladı.

layer reklamı tasvip etmiyorum. bedava sitem sayfalarına gelen ziyaretçilerin düşmesi bedaba sitem yönetimi için de önemli elbette. layer reklamın kaldırılması çok yerinde olmuş. öbürleri neysene, açılır pencereli reklam koymayın lütfen. Smile

Bedava sitem yönetiminin dikkatine !

Tamamda bide şöyle düşün layerdeyken kapatmaya bastınmı kapatabiliyorsun ama bunda o seçenek yok kapatamıyorsun.

GOOGLE pop up ları sevmiyor. sıralamada geri plana itiyor. kapatılsa da google açısından tavır değişmiyor. öbür reklamların öyle bir sakıncası yok bildiğim kadarı ile. o kadar emek verip uğraşıp, bir pop up reklam yüzünden sıralamada hakettiği yere gelemeyip gerilerde kaldıktan sonra ne anlamı kalır ki?

zaten uzun süredir uğramıyordum buraya. bugün geldim.

teşekkür ederim.

Öyle diyorsunda hiç aslı yok iyi sallıyorsun layer olsada olmasada biz hergün googleden index alıyoruz site:metin2-auto.tr.gg diye arama yapabilirsin googleden ayrıca dier siteler googlede ilk sayfaya bile giremezken 1. biziz buna ne diyeceksin Wink

ben google listelemiyor demedim. arama sonuçlarında gerilere atıyor. o açılır pencere olmasaydı, siten daha iyi yerlerde olacaktı. ayrıca, site:metin2-auto.tr.gg diye arama yapınca sayfalarının listelenmesi bir şey ifade etmiyor. ''metin2'' diye aratttım göremedim sonuçlarda. Smile

başarılar.
Mesaj11.11.2012, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam yazmış:

Ben burada asla küfürleşmem.
Herkes haddini bilecek.
Mesaj11.11.2012, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google

subilgi yazmış:
metin2-auto yazmış:
subilgi yazmış:
metin2-auto yazmış:
subilgi yazmış:
Layer reklam dediğiniz; yani web sitelerine açılır pencere olarak eklenen reklamı google hiç sevmiyor. o şekilde konulan reklam yöntemini sevmediği için google da sıralamalarda etki ediyor. layer reklam kaldırılınca hemen sitem google listelemelerinde kendini toparlamaya başladı.

layer reklamı tasvip etmiyorum. bedava sitem sayfalarına gelen ziyaretçilerin düşmesi bedaba sitem yönetimi için de önemli elbette. layer reklamın kaldırılması çok yerinde olmuş. öbürleri neysene, açılır pencereli reklam koymayın lütfen. Smile

Bedava sitem yönetiminin dikkatine !

Tamamda bide şöyle düşün layerdeyken kapatmaya bastınmı kapatabiliyorsun ama bunda o seçenek yok kapatamıyorsun.

GOOGLE pop up ları sevmiyor. sıralamada geri plana itiyor. kapatılsa da google açısından tavır değişmiyor. öbür reklamların öyle bir sakıncası yok bildiğim kadarı ile. o kadar emek verip uğraşıp, bir pop up reklam yüzünden sıralamada hakettiği yere gelemeyip gerilerde kaldıktan sonra ne anlamı kalır ki?

zaten uzun süredir uğramıyordum buraya. bugün geldim.

teşekkür ederim.

Öyle diyorsunda hiç aslı yok iyi sallıyorsun layer olsada olmasada biz hergün googleden index alıyoruz site:metin2-auto.tr.gg diye arama yapabilirsin googleden ayrıca dier siteler googlede ilk sayfaya bile giremezken 1. biziz buna ne diyeceksin Wink

ben google listelemiyor demedim. arama sonuçlarında gerilere atıyor. o açılır pencere olmasaydı, siten daha iyi yerlerde olacaktı. ayrıca, site:metin2-auto.tr.gg diye arama yapınca sayfalarının listelenmesi bir şey ifade etmiyor. ''metin2'' diye aratttım göremedim sonuçlarda. Smile

başarılar.

Biz metin2 pvp server deiliz bu yüzden metin2 arama sonuçlarında çıkmaz pvp server tanıtım sitesi olduğumuz için farklı sonuçlarda çıkar ha bu arada bizi eleştiriyorsan şu videoya bi göz atmalısın Wink http://www.youtube.com/watch?v=39tFBmzXa7c

Not: (at) deil @ olacaktır.
Mesaj11.11.2012, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj11.11.2012, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer iş site yarıştırma boyutuna gelecekse
gomerc.tr.gg
Alexa Traffic Rank
Global 1,402,433

metin2-auto.tr.gg
Alexa Traffic Rank
Global 10,100,547

Mesaj11.11.2012, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

kdreklam yazmış:
gomerc.tr.gg
Alexa Traffic Rank
Global 1,402,433

metin2-auto.tr.gg
Alexa Traffic Rank
Global 10,100,547

Aslında bu Alexa,İndex,Pagerank bunların hepsi internet hurafeleri,ben artık önem vermiyorum,4-5 ay önce hitim yüksek,google her paylaştığımı indexliyordu,ama işin aslını 1-2 ay önce öğrendim,bu işleri bıraktım,istersem yine hitimi yükseltip,pagerank ve alexa kasabilirim ancak bunun bana şimdilik yararı yok.
Ben kendim yerine başkalarının hitini yükseltmek için elimden geleni yaptım ve hala yapıyorum,benim için en iyi olanı da bu Smile
Mesaj11.11.2012, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen sakin olun !! Başlık iyice saptı gitti ...
Mesaj11.11.2012, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

kdreklam yazmış:
gomerc.tr.gg
Alexa Traffic Rank
Global 1,402,433

metin2-auto.tr.gg
Alexa Traffic Rank
Global 10,100,547

Biz alexaya önem vermiyoruz alexaya önem verseydik widgetlerini eklerdik onun sıralamasında yükselmek için elimizden geleni yapardık biz şüphesiz dünyanın en büyük arama motoru Google'a önem veriyoruz madem bu kadar meraklısın site yarıştırmaya hadi yarıştıralım o zaman Smile

Arama Motorları'nda Yarıştırıyoruz!

Google İndex: 660 (metin2-auto.tr.gg)
Google İndex: 259 (gomerc.tr.gg)

www.google.com

Yandex İndex: 20 (metin2-auto.tr.gg)
Yandex İndex: 16 (gomerc.tr.gg)

www.yahoo.com

Bing İndex: 15 (metin2-auto.tr.gg)
Bing İndex: 0 (gomerc.tr.gg)

www.bing.com

Yahoo İndex: 15 (metin2-auto.tr.gg)
Yahoo İndex: 0 (gomerc.tr.gg)

www.yahoo.com

Hotbot İndex: 15 (metin2-auto.tr.gg)
Hotbot İndex: 0 (gomerc.tr.gg)

www.hotbot.com

Ask İndex: 22 (metin2-auto.tr.gg)
Ask İndex: 5 (gomerc.tr.gg)

www.ask.com

Mynet İndex: 20 (metin2-auto.tr.gg)
Mynet İndex: 18 (gomerc.tr.gg)

www.mynet.com

Sonuç İndex: 767 (metin2-auto.tr.gg)
Sonuç İndex: 298 (gomerc.tr.gg)

Tüm sitelerdeki index toplamı.

PROBLEM ?

Mesaj11.11.2012, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Sky banner hakkında

Değerli üyeler,

beni tanıyanlar foruma çok sık yazmadığımı iyi bilir ve açıkçası moderatör arkadaşlarım varken foruma çok fazla müdahale etmem, sadece olan biteni takip ederim. Fakat ne var ki, aramızda bazı arkadaşlar bunu bir türlü anlamak ve kabul etmek istemiyor.
Bakın arkadaşlar, burada gerek siz, gerekse ben dahi hoşlanmadığımız bir konu hakkında tartışacaksak bunu abartmayalım. Ne sizin dediğiniz kesin sonuca varır, ne moderatör arkadaşlarımın NE DE BENİM! Ben her ne kadar admin dahi olsam, benim bile yetkilerim sınırlı konumdadır. Sizin bu memnuniyetsizliğiniz zaten moderatör arkadaşlar bana, ben de webme GmbH yönetimine bildiriyoruz ama son karar benim kararım değil, yönetimin kararıdır. Bu yüzden sakın ola ki moderatörlerimize gereksiz tepki göstermeyin. Bu insanlar burada herhangi bir karşılığı olmaksızın görevlerini icra ediyorlar ve bırakın da işlerini yapsınlar. Şu an şikayet edenlerin bir kısmı moderatör adayıydılar ve moderaör olmanız durumunda bu yazdıklarınız sizi bulacaktı.
Gomerc isimli üyenin konusuna gelince; bunun açıklamasını daha sonra yapmak isterdim ama madem onun da üzerine geliyorsunuz açıklayayım: Gomerc bir sonraki moderatör alımında kadromda görmek istediğim arkadaşlardan birisi ve ona bu hakkı ben verdim. Şu an asst. moderatördür ve dediklerini zaten değerlendirmekteyim.
Hatırlarsanız layerler kaldırıldığında da, herkes şikayet etmiş ve biz de bu olayın peşini bırakmamıştık ama sonuca varamadık maalesef. Sky-banner için 3-4 gün denildi ama halen var. Bence, bu uygulama da kalıcı olacaktır. O yüzden bırakın görelim...
Umarım anlaşılmayan bir kopnu yoktur.

Sevgilerimle,
Admin Tarık

En son admintarik tarafından 11.11.2012 20:50:45 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.11.2012, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Az önce de söyledim ARTIK BEN BUNLARA ÖNEM VERMİYORUM.

Bakın istesem pagerankı,alexayı,indexi istediğim kadar yükseltebilirim,ama ne gereği var bu işleri bıraktım,başladım diyelim o sonucu emin ol öyle bir fark atarım ki buraya gelicek kadar yüzünüz. kalmaz...

En son gomerc tarafından 11.11.2012 20:57:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.11.2012, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sky banner hakkında

admintarik yazmış:
Değerli üyeler,

beni tanıyanlar foruma çok sık yazmadığımı iyi bilir ve açıkçası moderatör arkadaşlarım varken foruma çok fazla müdahale etmem, sadece olan biteni takip ederim. Fakat ne var ki, aramızda bazı arkadaşlar bunu bir türlü anlamak ve kabul etmek istemiyor.
Bakın arkadaşlar, burada gerek siz, gerekse ben dahi hoşlanmadığımız bir konu hakkında tartışacaksak bunu abartmayalım. Ne sizin dediğiniz kesin sonuca varır, ne moderatör arkadaşlarımın NE DE BENİM! Ben her ne kadar admin dahi olsam, benim bile yetkilerim sınırlı konumdadır. Sizin bu memnuniyetsizliğiniz zaten moderatör arkadaşlar bana, ben de webme GmbH yönetimine bildiriyoruz ama son karar benim kararım değil, yönetimin kararıdır. Bu yüzden sakın ola ki moderatörlerimize gereksiz tepki göstermeyin. Bu insanlar burada herhangi bir karşılığı olmaksızın görevlerini icra ediyorlar ve bırakın da işlerini yapsınlar. Şu an şikayet edenlerin bir kısmı moderatör adayıydılar ve moderaör olmanız durumunda bu yazdıklarınız sizi bulacaktı.
Gomerc isimli üyenin konusuna gelince; bunun açıklamasını daha sonra yapmak isterdim ama madem onun da üzerine geliyorsunuz açıklayayım: Gomerc bir sonraki moderatör alımında kadromda görmek istediğim arkadaşlardan birisi ve ona bu hakkı ben verdim. Şu an asst. moderatördür ve dediklerini zaten değerlendirmekteyim.
Hatırlarsanız layerler kaldırıldığında da, herkes şikayet etmiş ve biz de bu olayın peşini bırakmamıştık ama sonuca varamadık maalesef. Sky-banner için 3-4 gün denildi ama halen var. Bence, bu uygulama da kalıcı olacaktır. O yüzden bırakın görelim...
Umarım anlaşılmayan bir kopnu yoktur.

Sevgilerimle,
Admin Tarık

İlginiz ve yaptığınız açıklamadan dolayı teşekkürler Tarık bey sizi hep sevmişizdir çünkü dürüst birisiniz maksadımız yalakalık deil metin2-auto( at )hotmail.com bizim e-mail adresimiz sizinle sürekli irtibat içindeyiz bu yüzden düşüncelerimizi belirtmek istedik keşke webme'nin başında siz olsanız herşey eminimki herşey çok daha farklı olacaktır herneyse lafı uzatmadan iyi çalışmalar bu arada e-mail gelen kutusunu kontrol ederseniz sevinirim taklitlerimizi yapan siteler var onları size iletmiştik ancak henüz yanıt alamadık.

Mesaj11.11.2012, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
Az önce de söyledim[b] ARTIK BEN BUNLARA ÖNEM VERMİYORUM.[/b]

Bakın istesem pagerankı,alexayı,indexi istediğim kadar yükseltebilirim,ama ne gereği var bu işleri bıraktım,başladım diyelim o sonucu emin ol öyle bir fark atarım ki buraya gelicek kadar yüzünüz. kalmaz...

Bizim size bişey dediğimiz yok zaten ortalığı karıştıran kdreklam sitesi o tartışma yaratıyor dier bir konuya gelincede lafla olmuyor herşey madem bu kadar ağır konuşabiliyorsunuz buyrun bekleriz her türlü : )

Mesaj11.11.2012, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
baslangic-sayfam yazmış:

Ben burada asla küfürleşmem.
Herkes haddini bilecek.

Doğru herkes haddini bilecek artisligin luzumu yok !!! benim anlamadığım mod adayı olmasaydın gomerc , bu konudaki fikirlerin boylemi olacaktı ?
Mesaj11.11.2012, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Konuyu nerelere getirmişsiniz!
Yaptığınız şey ne kadar kötü bir şey farkında değilsiniz.. Herkesin görüşü farklıdır.. Benim görüşüme laf edemez kimse, bende başkasının görüşüne.. Adam burada sizler için bir şeyler anlatma peşine düşmüş yapılanlara bakın..

BU UYGULAMA HENÜZ DENEME AŞAMASINDA!
GERÇEKLEŞSE DAHİ LAYER REKLAMA GÖRE ÇOK ÇOK İYİ!

Konuyu farklı yöne çekenlere de gerekli uyarıları yapacağım!

Sayın mod banada uyarıda bulunmus uyarı dediğim tehtid mesajı yani peki ben konuyu farklı yönemi cektim , küfür mü ettim ? Kullandıgim tek kelime ' lan ' bunun yuzunden tehtid mesaji alıyorsam buyrun silin tek yaptıgınız bu zaten kul hakkınada giriyorsunuz zaten adamlar o kadar ugrasıyor e sonra kalk biseyde bi sey yap pat site silindi o kadr emek noldu ? Nolursa olsun umrundamı silenin. Günah günah buda bi nevi EMEK HIRSIZLIĞI