Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2012, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkurdu yazmış:
grafikdizayn yazmış:
Konuyu nerelere getirmişsiniz!
Yaptığınız şey ne kadar kötü bir şey farkında değilsiniz.. Herkesin görüşü farklıdır.. Benim görüşüme laf edemez kimse, bende başkasının görüşüne.. Adam burada sizler için bir şeyler anlatma peşine düşmüş yapılanlara bakın..

BU UYGULAMA HENÜZ DENEME AŞAMASINDA!
GERÇEKLEŞSE DAHİ LAYER REKLAMA GÖRE ÇOK ÇOK İYİ!

Konuyu farklı yöne çekenlere de gerekli uyarıları yapacağım!

Sayın mod banada uyarıda bulunmus uyarı dediğim tehtid mesajı yani peki ben konuyu farklı yönemi cektim , küfür mü ettim ? Kullandıgim tek kelime ' lan ' bunun yuzunden tehtid mesaji alıyorsam buyrun silin tek yaptıgınız bu zaten kul hakkınada giriyorsunuz zaten adamlar o kadar ugrasıyor e sonra kalk biseyde bi sey yap pat site silindi o kadr emek noldu ? Nolursa olsun umrundamı silenin. Günah günah buda bi nevi EMEK HIRSIZLIĞI

Var ise size edilen bir küfür veya tehdit, support adresime mail atın lütfen. Ben gerekeni yaparım.
Mesaj11.11.2012, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncekine göre bu reklam çok iyi ice blue kullanıyorum . Diğer sitem css ama onuda ayarlarız yeterki tekrar tekrar değişmesin.. Alexsa traffic 24,300,687 Smile
Mesaj11.11.2012, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

not: Mobilden giriyorum uzun alıntı yapamıyorum.

@admintarik

Saolun ilginiz icin .
Mesaj12.11.2012, 02:14 (UTC)    
Mesaj konusu: REKLAMSIZ BİR SİTE DAHA İYİDİ RESMEN SOGUDUM SİTEDEN

admin helal olsun yapmıs oldugum ve kac yıldan berı devam ettırdıgım sıtenın içine edilmiş size bısey demıyorum yanlıs anlamayın reklam manyagı olmus sıtem resmen bılgısayardan gırdıgımızde sıte reklam dan zorla acılıyordu. bu yazdıklarımı okuyunca bana sinirlenıp sıtemı ve benı banlarsınız bısey dıyemem ama sonucta sıtede emegım vardır bunu bılmıs olun gercek yazık reklam yuzunden sıteden soguyorum.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj12.11.2012, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Thank You

Ads keep it that way all the time

We would like to create a free web site more than 1.
Mesaj12.11.2012, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkurdu yazmış:
gomerc yazmış:
baslangic-sayfam yazmış:
@Gomerc ve @tasarimkurdu beyler siz ne yapıyorsunuz?

Neredeyse küfürleşecek noktaya gelmişsiniz ! Sakin olun ..

Ben burada asla küfürleşmem.
Herkes haddini bilecek.

Doğru herkes haddini bilecek artisligin luzumu yok !!! benim anlamadığım mod adayı olmasaydın gomerc , bu konudaki fikirlerin boylemi olacaktı ?

Arkadaşım sen neden bu konuyu sürekli dile getiriyorsun,hayır oldum olmadım benim için farketmez, benim alnatmak istediğim boşu boşuna kendinizi hırpalıyorsunuz,bende hata sizi düşünerek konuşuyorum neyse..
Ayrıca benim bir fikrim yok.
Derdiniz varsa özelden halledelim,konuyu başka yerlere saptırmayalım.
Hayırlı günler.
Mesaj12.11.2012, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
Bu Reklamınız Çok Kötü ..
Siteyi Derinden Etkiliyor.
Lütfen Kaldırın...
Yakışmadı Bedava-Sitem'e
Mesaj12.11.2012, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: layer

iyi olur canım
Mesaj12.11.2012, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

kilicsport yazmış:
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
Bu Reklamınız Çok Kötü ..
Siteyi Derinden Etkiliyor.
Lütfen Kaldırın...
Yakışmadı Bedava-Sitem'e

+1
Mesaj12.11.2012, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
chickenblog yazmış:
Ne yakalakalar var şu reklam iyi olmş diyen örnek vericem hiç çekinmiyorum Gomerc ne yalakasın ya böle daha güzlmiş fln zart zurt lan olm basın gidin bırakın bsyi la allahm bu ne

Murat ;
Örneğin Hayran Sayfasında ankette Sky-Banner tercih edildi.
Ben bu reklam olaylarına kafamı takmıyorum.Pagerankmış indexmiş zart zurt bu internet hurafelerine inanmam,ha ekmeğini kazananlar için ayrı.
Ayrıca yalakalık yapmıyorum.Kendinizi boşuna hırpalıyorsunuz diyorum,yalanmıyım ? daha deneme aşamasında olan bir uygulama için kendinizi boşuna yoruyorsunuz,ha 4 milyon kişiden sadece 50-60 kişi sky-banneri istemiyor eyvallah geri kalanları ?
Hadi canım beni uğraştırmayın ben sizi düşünüyorum,anlamıyorsanız banane...!!!!
Smile 4milyon forumda aktif adam mı var kardesım ? 5 de 4ü çöp site kullanılmayan site. bunuda burda belırtmek ısterim
Mesaj12.11.2012, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben daha yeniyim bu sağdaki reklam yeni geldi galiba Sad hiç iyi olmamış bu reklamlar.. birde bedavasitemde birşey aklıma takıldı.Bu reklam özgürlük paketi çok saçma birşey acaba alan varmıdır ?

ona vereceğim parayla domain+host alırım.!
Mesaj12.11.2012, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: LAYER, yani Üst tabaka reklamı giderildi - Sky-Banner l

blochmann-tr yazmış:
Merhabalar,

bildiğiniz gibi geçmişte sayfalarınızın üzerinde Layer-reklamları yayınlamıştık.
"Layer", büyük ebatlı reklamın sayfalarınızın içeriğinin üzerinde görünmesine diyoruz. Bu Layer´leri tıklama yoluyla ortadan kaldırılabiliniyordu ve bu şekilde uzun süre görünmüyorlardı.

Bu reklam biçiminin birçok kullanıcı icin çok sempatik olmadığının farkındayız.

Bu yüzden bu Layer´lerin yerine web sayfalarınızın sağ tarafına "Sky-Banner" dediğimiz, yani sütun seklindeki reklamlar ile değiştirdik. Böylesi bir reklam alanı çoğu kimse için büyük Layer-reklamlarından daha az usandırıcı olsa gerek.
Bunun yanında sayfalarınızın ayak-kısmında (Footer) ufak bir link ile bütünleştirdik. Bu linkler homepage-baukasten.de için reklam yapmaktadır.

Yalnız bu noktada belirtmeliyiz ki, bu aşama daha deneme safhasındadır.
Bu SKY-Banner´leri (sag kısımdaki sütun reklamları) birkaç gün deneyip analiz edeceğiz. Özellikle reklam gelirleri hakkında Layer-reklamlarıyla Sky-Bannerleri kıyasta bulunacagız.

Bu bizim kendi satış miktarında azalma yaratacağını biliyor, fakat buna kabulleniyoruz.
Fakat Banner´ler ile çok daha az miktarda satış miktarı yapar isek, yeniden Layer-destekli reklamlara dönüş yapma zorunda olacagımızı belirtmek isteriz.

CSS-tasarımlı kullanıcılara yaptığımız bir belirtidir:
Sky-Banner´lerinizin konumunu CSS yoluyla serbest şekilde belirleyebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken tek husus Banner´lerin sayfanızın üst kısımlarında (en yüksek 1.000 piksel) görünmeli olması.

Selamlar!
Benjamin Lochmann
Mesaj12.11.2012, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

kısacası burada görüş belirtin,ama boşuna tartışmayın bu sizin aleyhinize olabilir...Tarık beyin de dediği gibi elimizden bişey gelmiyor Wink iyi forumlar
Mesaj13.11.2012, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: .Tk

Herkes Bedava Sitemin REklamlarından Sinirli Bazı Siteler .Tk .Net .Org 'a Geçiyor Reklam Yüzünden Ben .Tk Geççem İNşallah
Mesaj13.11.2012, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: reklam yapıştı radyoma cıkmıyor

sonbestfm yazmış:
slm radyoma reklam yapıştı ve hi,çbirsekilde cıkmıyor aksi gibi girişte yapamıyorum..yardımcı olurmusunuz.. Sad

Bunu hic degistirmeden tasarimin üzerine yapistir, sonradan ince ayar yapabilirsin

<style type="text/css">
#webme_sky_ad {
position:absolute;
top:410px;
margin:30px;
padding:60px;
}
</style>

Önceki mesajları göster: