Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2012, 23:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemiz neden silindi? hakkımızda herşey!

Kısa süreli gecikmeden dolayı özür dileriz admin Tarık bey ile aramızda yaşanan sorunlardan dolayı sizinde bildiğiniz gibi web sitemiz daha önce 2 defa 1 hafta aralıkla 1 haftadan uzun bir süreliğine kapalı kalmıştı Tarık bey ile tekrar bir araya geldik ve bu konuya değindik aramızdaki sorunlarıda ortadan kaldırmayı birlikte başardık web sitemiz tekrar yayın hayatına geçmiştir hostingimizi sağlayan www.Bedava-Sitem.com 'a aşırı reklamlarından dolayı biraz tepkiliyiz ancak şuan için uygun bir hosting firması bulamadığımız için burada kalmayı tercih ettik ilerde ne olur bilemeyiz sevgilerle.

''Metin2-AUTO'' tescillenmiş markadır en kısa süreçte .com.tr domainimize geçeceğimizi belirtmekteyiz bu domaine geçerkende Turkishhost'tan bir host almayı düşünüyoruz fakat bu sadece bir düşüncedir yinede son karar ne olur belli olmaz.

''Metin2-AUTO'' nedir? web sitemiz online oyun kullanıcılarının oynamak istediği pvp serverleri daha kolay bulabilmesi için hazırlanmış Google'destekli arama motoruna sahip dünyanın ilk ve tek pvp server arama motorudur. Arama motoru ekibimize aittir geliştirilmesi Google tarafından sağlanılmaktadır.

''Metin2-AUTO'' nasıl çalışır ? öncelikle web sitemizin 15 kişiden oluşan ana ekibi vardır bu ekibin haricinde yine 15 kişiden oluşan birde ekstra ekib vardır ve yine 15 kişiden oluşan birde genel ekibi vardır tüm bu ekiblerin genel adıda Metin2-AUTO(Master Team)'dır.

Ana ekibi tanıyalım?

15 Kişiden oluşan ana ekibimizde sitede en önemli rolleri oynayan kişiler vardır.

İlk 5 kişi sitenin kontrolünü sağlar ana menüleri düzenler ve servislerin düzenli çalışmasını sağlar.

İkinci 5 kişi sitenin tasarımını kontrol eder sizinde bildiğiniz gibi biz (sadece) Türkiye'nin özel günlerine tasarımlar hazırlıyoruz ve o özel günlerde hayata geçirip normal günlerde yine aynı tasarımımıza dönüyoruz bir web sitesinin tasarım değişmesi sandığınız kadar kolay deildir.

Üçüncü 5 kişi ise arama motorunu kontrol eder kısacası arama motorunun alt yapısını sağlar arama motorunda oluşan en ufak bi hatada bu 5 kişi devreye girer.

Gelelim dier 30 kişiye bu 30 kişi ise yukarıdaki 5 kişiye bölünür.

İlk 10 kişi sitenin kontrolünün teknik sorunlarına bakar ve gelişmesini sağlar.

İkinci 10 kişi sitenin tasarımındaki teknik sorunlara bakar ve gelişmesini sağlar.

Üçüncü 10 kişi ise sitenin arama motorunun teknik sorunlara bakar ve aynı zamanda arama motorunun gelişmesini sağlar.

Ben Nazlı Soylu Metin2-AUTO'nun genel CEO'suyum web sitemiz sadece bir web siteden ibaret deildir her geçen gün bünyesini dahada genişletmektedir inanıyoruzki ilerde belli bi yerlere varacağız şuan için maddi sıkıntılar yaşadığımız için Bedava-Sitem platform'unda hizmet veriyoruz maddi sıkıntılarımızı atlattıktan sonra ilerde kendi hostingimizi sağlayan serverlar sunucular için çalışmalara başlayacağız burdan bizi destekleyen tüm ziyaretçilerimize,takipçilerimize,hayranlarımıza ve sevenlerimize sevgiler gönderiyorum bu arada unutmamak gerekirki ekibimizde çalışan tüm ekib üyelerimizede ayriyeten teşekkür etmek istiyorum nedenini soracak olursanız bu üyeler bizden hiç bir ücret talep etmeden gönüllü olarak çalışan insanlardan oluşmaktadır teşekkürler Metin2-AUTO(Master Team).
______________
metin2-auto( at )hotmail.com

Not: (at) deil @ olacaktır.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu