Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.12.2012, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa başlığı için renk ayarlama sorunu!

Arkadaşlar birkaç aydan beri ne zaman kendi sitemi düzenlemeye kalksam yeni sayfa oluşturduğumda sayfa başlığını rengini fare imleci ile değiştiremiyorum!
Sorun nedir? neden eskisi gibi renkleri seçemiyorum?
Mesaj23.12.2012, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Farklı tarayıcıdan deneyiniz.
Mesaj23.12.2012, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceden İnternet explorer kullanıyordum fakat Bilgisayarı virüs nedeni ile onarım cd si ile onarırken hatalar meydana geldi ve İnternet explorer bilgisayarımdan tamamen silindi,İnternet explorer ın tüm setupları karşıdan yüklemeli olduğu içinde ie yi malesef yükleyemiyorum bu durumda chrome kurmak zorunda kaldım ve şu anda chrome kullanıyorum.
fakat bilgisayardan anladığım kadarıyla tarayıcı ile pek fazla alakası olduğunu düşünmemekteyim sonuçta sayfa tarayıcılarının amacı aynıdır ve üniversal kodlar dışında farklı kodlama teknikleri kullanacaklarını hiç sanmam.
Sonuçte HTM ve HTML her ülke için aynı standart ı içermek zorundadır ve evrenseldir.
Sayın Bedava-Sitem ekibi bence sorun sizin yaptığınız güncellemedeki bazı hatalar sebebiyle oluşuyor,lütfen yazılımınıdaki kodlarınızı gözden geçirin,gerçekten zor durumda kalmasam bunları yazmazdım
Önceki mesajları göster: