Forum'da ara:
Ara

Bizi twitter üzerinden de takip eder misiniz?
Evet, takip ederim.
  63%
[ 224 ]
Hayır, takip etmem.
  36%
[ 129 ]
Toplam Oylar : 353

Yazar Mesaj
Mesaj11.01.2013, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Facebook hesabı iptal olacak diye bir durum söz konusu olmadığı sürece Twitter üzerinden de paylaşım yapmak daha fazla kitleye ulaşmak demektir. Twitter sizlerin düşündüğü kadar küçük bir kuruluş değil.. Takip etmekse sorun bile değil.. Kimse takip etmese bile gelecek yıllarda "Geçmişe dayanan uzun vadeli bir twitter hesabımız" var diyebilmeliyiz.. Bundan 5 yıl sonra Facebook'a ne olacağı bilinmez ya da Twitter'a.. Bana kalsa her sosyal ağda bu sisteme özel bir sayfa bulunmalı ve özel kişiler görevlendirilmeli..

Teşekkürler...
Mesaj11.01.2013, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne facebook adresim var. Nede twitter adresim. Çünkü şimdi YGS var. Laughing Ama twitter adresi açacağım YGS'den sonra. Takip ederim. Ama facebook bende tamamen saçmalık.

Mesaj11.01.2013, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyumu 'takip etmem' olarak kullandım.
Mesaj11.01.2013, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:
Twitter hesabı bir işe yaramaz..
Facebook hesabımız bence daha iyi ve daha da kullanışlı..!

Aynen bu takip için kayıp olur.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj11.01.2013, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar yorum yaparken şu ayrıntıyı hep kaçırıyorlar kendi açılarından düşünmek gibi bir hata yapıyorlar kimisi facebookta vakit geçiyor kimisi twitterda. Bu yüzden yok twitter iyi değil olmasın gibi bir düşünce yanlıştır.
ŞAYET ; twitter olursa farklı bir alan olduğu için ordanda üye çekilebilir ve twitter da ne kadar aktif olunursa o kadar başarı elde edileceğine inanıyorum. KOLAY GELSİN...
Mesaj11.01.2013, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kötü olmaz (:
Mesaj11.01.2013, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
Arkadaşlar yorum yaparken şu ayrıntıyı hep kaçırıyorlar kendi açılarından düşünmek gibi bir hata yapıyorlar kimisi facebookta vakit geçiyor kimisi twitterda. Bu yüzden yok twitter iyi değil olmasın gibi bir düşünce yanlıştır.
ŞAYET ; twitter olursa farklı bir alan olduğu için ordanda üye çekilebilir ve twitter da ne kadar aktif olunursa o kadar başarı elde edileceğine inanıyorum. KOLAY GELSİN...

Bence sizin söyledikleriniz yanlış.
Çünkü burada oylamaya göre hareket ediliyor.
Yorumlara göre değil, bu yüzden isteyen istediğini yazabilir.
İyi forumlar. Wink

- Teknik Destek Personeli
Mesaj11.01.2013, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba

Takip Her Zaman İyidir. vakti olana... Idea Idea
Mesaj11.01.2013, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Takip edilsin ya da edilmesin, eğer kurumsallaşma yolunda ilerleniyor ise twitter hesabı açmak gerekir.
Mesaj11.01.2013, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence facebook daha iyi
Mesaj11.01.2013, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Takip etmem twitter fazla özelliği olmayan bir site Facebook daha mantıklı Smile
Mesaj11.01.2013, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nerede bedava sitem biz orada sorun değil. Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.01.2013, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
tevhidforum yazmış:

Bence sizin söyledikleriniz yanlış.
Çünkü burada oylamaya göre hareket ediliyor.
Yorumlara göre değil, bu yüzden isteyen istediğini yazabilir.
İyi forumlar. Wink
Doğru söylüyorsunuz isteyen istediğini yazabilir. BEN DE O ŞEKILDE DÜŞÜNÜYORUM IŞTE ... Smile
Mesaj12.01.2013, 07:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz bence.

✔PHP || ✔HTML || ✔Javascript || ✔Css || ✔C#
Mesaj12.01.2013, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

@nslypcm
Merhaba Tarık Bey;
Twitter hesabı olmayanlar gereksiz gibi görüyor sanırım ama anında bilgilendirme için bence elzem.Mutlaka olsun diyorum,hem facebook hesabı ile bağlantı kurarak tüm postlar hızlı bir şekilde paylaşılabilir.