Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2013, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyenin şifresini nasıl görebilirim?

S.a Merhaba Arkadaşlar Sitede Arkadaşlar ıd şifre deneyenlerin ne denediklerni nasıl öğrenebilirm mesala : ıd 1231231 yazdı şifreyede asdaasd ben onun yazdıhını nerden görebilirim Smile lütfen bilen biri varsa söylesin arkadaşlar çünkü büsürü kişi ıd şıfre deniyo geçersiz bi sitede o sitede o yanlış bile yazsan adam görüyo denedıklermizi bende öyle bi sistem yapıcamda adamların yanlış olsa bile denediklerni nasıl görebilirim ! Lütfen bilen varsa yardım adamlar yanlış şfire ıd denicek bende onun denedklerini görücem varmı bötle bişey bi sitede denedim adam dedı bunumu denedin bildi bilen varsa lütfen Sad söylesin eyw teşekürler yinede iyi akşamlar kendinize iyi bakın A.E.O

@osmanlisultanlar ; Başlık Değiştirildi. Lütfen sorununuza uygun bir başlık bulunuz..

En son titanmt2edit tarafından 18.01.2013 11:34:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.01.2013, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu şekilde yapabilirsiniz;

Sitene Giriş Arrow Ekstraları Değiştir Arrow İletişim Formu Arrow Gelişmiş Ayarları Göster

1. Ekstra Alanı Gösterilsin Mi?
1. Ekstra Alanı Metni?

2. Ekstra Alanı Gösterilsin Mi?
2. Ekstra Alanı Metni?

3. Ekstra Alanı Gösterilsin Mi?
3. Ekstra Alanı Metni?

4. Ekstra Alanı Gösterilsin Mi?
4. Ekstra Alanı Metni?

böyle böyle bölümler var..

Siz mesela ''1. Ekstra alanı metni'' bölümüne Kullanıcı adı
''2. Ekstra alanı metni'' bölümüne şifre

gibi şeyler yazarak basit bir üyelik formu oluşturabilirsiniz. Sonra da size gelen mesajlara bakarak üyeyi Saklı Sayfalar'dan eklersiniz..
(kullanıcının istediği şifre vs size mesaj olarak gelecektir.)

*Not => 1. Ekstra Alanı Gösterilsin Mi? gibi bölümleri EVET yapmayı unutmayın.

Saygılarımla..