Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.01.2013, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu: [Çözüldü] Sayfa ile menü arasındaki kopukluk

İyi günler. Flash oyunlar ile alakalı bir site kurmaya çalışıyorum. Hazır kodlardan CSS - tasarım altı ve üstlerini yerleştirdim.Burada bir sorun yok. Fakat her yeni açtığım sayfa anasayfada gözüküyor. Dolayısıyla sağ taraftaki menü gereksiz oluyor.

Macera oyunları - spor oyunları - zeka oyunları - bulmaca oyunları ..... şeklinde her yeni açacagım sayfa anasayfada alt alta duruyor. buda hem estetiği bozuyor hemde yandaki menüyü gereksiz kılıyor. sayfaların linklerini menüye aktarabiliyorum ama o sayfadan ana sayfada duruyorlar. Açtığım sayfaları ana sayfada göstermeden direk menüden nasıl giriş yaptırabilirim ??

birde anasayfada hiç bir şey olmamasını sağlayabilir miyim. yani demek istediğim zorunlu olarak anasayfa ya başlık girmem gerekiyor

http://d1301.hizliresim.com/15/v/jf88n.jpg bu linkle demek istediğimi daha iyi anlaycağınızı düşünüyorum. mesajlarınızı bekliyorum

En son EfsaneFlashOyunlar tarafından 27.01.2013 19:01:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.01.2013, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok mu zor bir şey sordum. 25 gösterim 0 yanıt ??
Mesaj27.01.2013, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css kısmına şu kodu yapıştırınız
Kod:
h1#title{display: none;} h2#title span {display: none;} div.header{display: none;} li.nav_element{list-style-type: none;} li.nav_element{display: none;}

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj27.01.2013, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

hay Allah senden razı olsun kardeş. klavyene ellerine kollarına sağlık
Mesaj27.01.2013, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

EfsaneFlashOyunlar yazmış:
hay Allah senden razı olsun kardeş. klavyene ellerine kollarına sağlık

Sorun çözüldüğüne göre ;

Konu Kilit.

İyi forumlar Wink