Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2013, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu: ''Özgün yazı kategorisi '' yenilendiKategorimiz yenilenmiştir. Henüz yapım aşamasında olan tasarımımızın giydirmeleri bitmek bilmiyor :=)
Kategori çalışmalarından '' Özgün yazı kategorisi '' tamamen yenilenip siteye uyarlanmıştır. Dilerseniz göz atabilirsiniz.
Kısaca bu özgün yazılardan bahsetmek gerekirse ,
Sırası ile gidebiliriz.
Bir genç Neden İntahar Eder ? ; Bu yazımız 2008 yılında yazılmış bir araştırmadır. Tek bir soru üzerine yoğunlaşılmış aydınlatıcı bir araştırma yazısıdır. Kesinlikle tavsiye edilir.
17. Yaş sendromu ; site sahibinin kendinden yola çıkarak yaşadıkları ve genelleme olarak yaşadıklarının aynı hislerini aynı yaş ortalamalarında aynı olduğunu açıklayan bir yazıdır.
Sofrada birlikte olmak ; Site sahibinin bir misafirlikten etkilendiği yemekden yola çıkarak kültürümüzdeki yemek yeme alışkanlığını yalnız başımıza yaptığımızı anlatan bir güzel yazıdır. Özellikle genç nesil için tavsiye edilen bir yazıdır.
Mektuplaşma ; Site sahibinin yine kendinden çıktığı güzel kısa ve öz bir yazıdır.Mektuplaşma heyecanının azaldığını anlatmaya çalıştığı bir yazımdır.
Ölümden korkmak ; Site sahibinin hiç tanımadığı birinin internetden rüyasını okuduğu ve bu rüyadan etkilenerek çıkardığı bir eserdir.
Beyaz Melek ; Site sahibinin Mahsum Kırmızı GÜL'ün çektiği filmden epeyce etkilendiği ve bu etki üzerine yazdığı amatör yazılarından bir tanesidir...
Kendinle Tanış ; Bir takvim yaprağı hikayesi .... Keyifli ve mesaj içeren kısa bir yazıdır.
Sanal dostluk anlatısı ; Sanal çevresi geniş olanlara hitap eden duygusal bir yazıdır. Kesinlikle okunması gereken bir yazıdır. Özellikle internetle uğraşanlar için. Çok anlamlı.
Düdük sırası ; Toprağı ve toprak değerinin para ile ölçülemiyeceğini anlatmaya çalıştığım güzel bir yazıdır.
Hangisi Öldürür ? ; Özgün yazılarım içinde en beğendiğim bir yazıdır. Yazı Atolyemizin konusunu içerik alan Açlığı anlatmaya çalıştım . Aslında açlıkdan ölmekden ziyade dostluk'a ve arkadaşlık'a olan açlığımızı anlatmaya çalışmıştım.
Bir Arayışın Hikayesi ; Duygusal bir sorunun peşinde koşup duran bir adamı canlandırmaya çalıştım Hayatın anlamını ve şifrelerini çözmeye çalışan asi bir ruhu hayal ettim..
Farkındayım ; Bir insanın kendini keşfetmesi egolarını anlaması ve hayatına uzaktan bakıldığında ne gördüğünü anlatmaya çalıştığım bir eser oldu. Aslında bazı cümlelerde bir kaç yerden alıntı yaptığım birleştirme bir yazı oldu...Farkındalık
2012 Özet;Bedava-sitem.com safyasının forumunda sorulan bir soru üzerine yoğunlaşıp yazdığım bir yazı
Baba ma; Acı bir hikaye tadında gerçek yaşadığım olayları hastanede yaşadıklarım ve başımdan geçen olayları aqnlatmaya çalıştım. Tamamen kişisel ve dram dolu bir yazı...
Böylemi olacaktı ; Tamamen asi tamamen hırçın isyankar ve bir o kadar da depresif. Bu yazıyı okumayın.
BKM Express ; Bu yazıyı neden yazdığımı ben haylen anlamış değilim. Sanırım sistemden çok etkilendim yada kullanmak istediğim bir sistem yapmışlar
Güvenilir insan olmak, dünyamıza ne kazandırır ? Yine forum sayfasında sorulan bir soru üzerine 5 dakikada yazdığım bir yazıdır. Yazım hatası ve imla kurallarını aştığım iskelet bir yazıdır.

http://biryaziatolyesi.tr.gg/Ozgun-yazi-kosesi.htm
______________

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu