Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2013, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Doğumgünüm hatrına sitemi değerlendirir misiniz? :)

Merhaba arkadaşlar... Sitemi; tasarımı, içeriği vb. her yönden değerlendirebilir misiniz? Web tasarımı konusunda uzman olan, bilgisi olan kişilerin görüşlerini merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler...
Mesaj28.02.2013, 23:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

►Tasarım olarak değerlendirmek gerekirse üst bannerde hafif bir taşma gözlemledim. Geri kalan renk uyumunu için sitenin adı da "Şeker Kız Candy" ile uyumlu olması adına mavi mor kırmızı pembe ve turuncu tonların ağırlıklı olduğu bir tasarım görmek isterdim. Ortada duran resme kendi resmini koymanı öneriyorum. Bence böyle daha ilgi çekici bir kişisel web sayfası olurdu.

►İçerik olarak da adından da anlaşılacağı gibi şeker yazılar yazmışsın seni tebrik ederek doğum gününü kutluyorum, Nice senelere...
(not : yağmurlu havalarda dışarı çıkma erime ihtimalin olabilir. Wink Malum Şeker Kızsın hani ya...)
Mesaj01.03.2013, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

cryengine3 yazmış:
►Tasarım olarak değerlendirmek gerekirse üst bannerde hafif bir taşma gözlemledim. Geri kalan renk uyumunu için sitenin adı da "Şeker Kız Candy" ile uyumlu olması adına mavi mor kırmızı pembe ve turuncu tonların ağırlıklı olduğu bir tasarım görmek isterdim. Ortada duran resme kendi resmini koymanı öneriyorum. Bence böyle daha ilgi çekici bir kişisel web sayfası olurdu.

►İçerik olarak da adından da anlaşılacağı gibi şeker yazılar yazmışsın seni tebrik ederek doğum gününü kutluyorum, Nice senelere...
(not : yağmurlu havalarda dışarı çıkma erime ihtimalin olabilir. Wink Malum Şeker Kızsın hani ya...)

Bu site kişisel web sitesi değil, Şeker Kız Candy isimli anime için hazırlanmış bir sitedir. Görüşleriniz için teşekkürler Smile
Önceki mesajları göster: