Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj27.03.2013, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu: 8 bin kişi Google'ın gözlüğünü deneyecek

Verdiği kilolarla 250 bin dolar kazandı'Ah Pippa, hangi alemlerdesin?'Kediler hayata bağlarMemeler aşkına!Sophie Monk ile trafik felç olduEn güzel cadılar bayramı hediyesiKayıp Şehir ekrandan böyle kayıp gitti!Ali bugün ne giydi?Azra Akın'ın gözyaşlarıEski tuvaletten kafe olur mu?Verdiği kilolarla 250 bin dolar kazandı'Ah Pippa, hangi alemlerdesin?'Kediler hayata bağlarMemeler aşkına!Sophie Monk ile trafik felç olduEn güzel cadılar bayramı hediyesiKayıp Şehir ekrandan böyle kayıp gitti!Ali bugün ne giydi?
Anasayfa/
Hayat
/
8 bin kişi Google'ın gözlüğünü deneyecek
8 bin kişi Google'ın gözlüğünü deneyecek
27/03/2013 9:54
Yazı Boyutu
Önceki HaberSonraki Haber
İnternet devi Google, ABD'de internet bağlantılı yeni gözlükleri deneyecek 8 bin şanslı kullanıcıyı belirledi.
Arşive EkleArkadaşına GönderYazdırYorum Yaz
SAN FRANCİSCO - Google, şanslı kişilere, gözlüğün deneme versiyonunu kullanmaya hak kazandıklarını dünden itibaren bildirmeye başladı.

"Google Glass" (Google Gözlük) ürününü deneyecek kullanıcılar, gözlük başına 1500 dolar ödeyecek ve gözlüklerini teslim almak için New York, Los Angeles ya da San Francisco'ya gidecek.

Akıllı telefonlarla benzer özelliklere sahip olan yeni ürünün dokunmatik ekran yerine sesli komutlara yanıt verecek biçimde tasarlandığı belirtiliyor.

Çerçevelerinden birine küçük bir kamera ve ekran yerleştirilen gözlükler sayesinde kullanıcıların, e-postalarını kontrol edebilecekleri, sosyal paylaşım sitelerini ziyaret edebilecekleri ya da ellerini kullanmadan fotoğraf ve video çekimi yapabilecekleri ifade ediliyor.

Google için çalışan mühendisler, deneme kullanımlarının ışığında ürünün eksiklerini gidermeye çalışacak ve beklentilere göre "Google Glass" bu yılın sonunda ya da gelecek yılın başında, 700 ila 1500 dolar arasında bir fiyata piyasaya sunulacak. (aa)


En son lannister tarafından 27.03.2013 18:04:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu