Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.06.2013, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu: ForumAdresin | Forumda Doğru Adres

Arkadaşlar Forumumuz Tam Olarak Açılmış Bulunmaktadır.Yorumlarınızı Ve Görüşlerinizi Bekliyorum.
Mesaj11.06.2013, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin tasarımı hoş, tek tip bir site yapmak her zaman iyidir. Çok konuları BS'de kontrol etmek zaman istiyor. Fakat forum sitesi BS pek mantıklı gelmiyor bana, çünkü büyük forum siteleri varken pek işlevselliği olmayan BS forumu işe yaramaz gibi geliyor. Ama emeğine sağlık gerçekten güzel bir tasarım çıkmış meydana. Kolaylıkla dilerim
Mesaj11.06.2013, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

pazarweb yazmış:
Sitenizin tasarımı hoş, tek tip bir site yapmak her zaman iyidir. Çok konuları BS'de kontrol etmek zaman istiyor. Fakat forum sitesi BS pek mantıklı gelmiyor bana, çünkü büyük forum siteleri varken pek işlevselliği olmayan BS forumu işe yaramaz gibi geliyor. Ama emeğine sağlık gerçekten güzel bir tasarım çıkmış meydana. Kolaylıkla dilerim

Aslında Çok Doğru Söylüyorsunuz Bs'de Forumun İşlevi Çok Olmaz Bende Bunun İçin Kapattım Gitti Very Happy
Mesaj11.06.2013, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Tasarımın Çok Güzeldi Aç Gitsin: D
Mesaj11.06.2013, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ForumAdresin yazmış:
pazarweb yazmış:

Aslında Çok Doğru Söylüyorsunuz Bs'de Forumun İşlevi Çok Olmaz Bende Bunun İçin Kapattım Gitti Very Happy

Ben sadece fikirlerimi söyledim aman ha benim yüzümden kapatma. Ama bi tavsiyem var illa ki forum yapacam diyorsan pmden mesaj at bana sana bi kaç konudan bahsedeyim, hem profesyonel bir forum siten olsun hemde BS'de bağlı kaldığın bazı noktalardan kurtulursun.

Kolay gelsin
Mesaj11.06.2013, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında Forumu Okullar Tatil Olunca Açacağım Çünkü Forum Çok Ayar Gerektiriyor.