Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2013, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitekip | Site Değerlendirme Platformu

Sitekip
Merhabalar.
Bu proje Mert Topuz ve İbrahim Söylemiş tarafından oluşturulmuş.
Düşünülmesi ve tasarlanması ortalama olarak 1 ay süren projenin web adresi 20.06.2013 tarihinde alınmış olup 05.07.2013 tarihinde de açılışı yapılmaktadır.

Öncelikle sözlerimize başlamadan önce sizlere yapılan bu projemizde her şeyin emek ürünü olduğunu belirtmek isteriz. Sizin gözünüzde belki çok küçük bir bölüm, bizim çok fazla zaman harcadığımız veya harcayacağımız bir bölüm olabilir. Bu nedenle değerlendirmelerinizi yaparken lütfen emeğimizi düşünerek yapınız.

Web sitemiz genel amacı itibari ile (slogandan da anlaşılacağı üzere) web site değerlendirme platformudur. Fakat bizi diğerlerinden ayıran bir iki tane maddemiz bulunmaktadır..

- Kesinlikle kişisel tek bir görüş bile bulunmamaktadır. Tüm veriler gerçeği yansıtır.
- Siteler ile ilgili bilgiler depo edilir. Herhangi bir kişi, sisteme kayıtlı olan bir sitenin geçmiş kayıtlarını inceleyebilir.
- Tam anlamıyla ekip işidir. Ekibimize site değerlendirmek için özel program bile hazırlanmıştır..
- Kesinlikle hiçbir site sisteme kayıt ettirilemez. Siteler ekip tarafından seçilir. Ancak ve ancak site önerebilirsiniz...

Sitemizdeki reklamlara değinmek istiyorum..
İlk olarak herkes "Reklamlarda problem var" diyerek support'a mesaj atacaktır, eminim. Fakat biz reklamlarımızdaki en ufak değişikliği bile support'tan gerekli izinleri alarak tamamladık.. Son hali ile de Tarık Bey siteyi inceledi ve izin verdi. Yani reklamlarla ilgili hiçbir sorun yoktur.

Sitemizle ilgili diğer açıklamalar için TIKLAYIN..

Diğer Önemli Linklerimize sitemizin footer bölümünden ulaşabilirsiniz...

Genel Bilgiler;
Tema : Temamız Sitekip'e aittir. Yani ekip tarafından oluşturulmuştur. En ufak alıntıda gerekli işlemler başlatılacaktır.
Kuruluş : 20.06.2013
Açılış : 05.07.2013
Ekip Üyeleri : Mert Topuz (grafikdizayn), İbrahim Söylemiş (ciz-dizayn), Oktay Karakaya(bsdene), Kadircan Çetinkaya(koddostubs)
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu