Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2013, 01:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
Site site değil mübarek her şey havada uçuşuyor Mr. Green
Manşet'in yazıları aşağı mı kaymış bana mı öyle gözüküyor Shocked

Evet sol tarafı 1 derece aşağı kaydırdım ve animasyonlu, ama bir anormallik varsa düzelteyim Wink
Mesaj01.08.2013, 01:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

O kadar kod yazılmış ki site kasıyor yazanın sabrini tebrik etmek lazım. Mr. Green

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj01.08.2013, 01:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoesinti yazmış:
O kadar kod yazılmış ki site kasıyor yazanın sabrini tebrik etmek lazım. Mr. Green

Teşekkürler Wink Kasma konusunda önerim: yüksek bir işlemci daha uygun olur veya üst kısımda performansı arttır düğmesi var (daha önce düşündüm) Wink
Mesaj01.08.2013, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kırık linkli resimler gideriliyor...
Mesaj03.08.2013, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

PHPler bedava-siteme giriyor! desem ? Wink
Mesaj03.08.2013, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoş geldiler! desek? Wink
Mesaj03.08.2013, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl Geliyor Desek ? Laughing
Mesaj03.08.2013, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
[b]Hoş geldiler! desek? Wink

blogdede yazmış:
Nasıl Geliyor Desek ? Laughing

Yavaş yavaş geliyor Wink Birkaç kodlama değişikliğine gidiyorum. Ardından HTML ve CSS kodlarını güzelce PHP'ye yerleştiriyorum. Hazırlandığında sitede hemen gözükecek.

Yorum bölümüne özel karakterler düşünüyorum,
Üyelik sistemi ve Moderatör Paneli (orijinal),
Kayıt olmayanlara link gizleme,
Site dışında birisi indirmeye kalktığında çıkan uyarı mesajları,
Özel formlar,
Kod Snippet ve Highlight özelliği,
Deneme tahtası ve kodları not defterinde gösterme,
Yorum bölümünde özel spam ve küfür önleyici özellikler,
IP Ban,
vs,...
PHP'nin nimetlerinden sayarak bitiremem, yavaş yavaş kodluyorum. Bittiğinde göz kamaştırabilir Wink
Nasıl olduğu şimdilik sürpriz olarak kalsın Wink[/b]
Mesaj03.08.2013, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem Php Desteklemiyor Ki Wink
Mesaj03.08.2013, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogdede yazmış:
Bedava-Sitem Php Desteklemiyor Ki Wink

Alıntı:
Yavaş yavaş geliyor Wink Birkaç kodlama değişikliğine gidiyorum. Ardından HTML ve CSS kodlarını güzelce PHP'ye yerleştiriyorum. Hazırlandığında sitede hemen gözükecek.
Mesaj03.08.2013, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Olağanüstü Kardeşim.Seninle Tanışmak Seninle Arkadaş olmak isterdim.Neyse Siten cok cok iyi Başarıların devamını dilerim.Yorum olanı cok fena olmuş diyebilirim.
Mesaj03.08.2013, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

celaliyondemli yazmış:
Bence Olağanüstü Kardeşim.Seninle Tanışmak Seninle Arkadaş olmak isterdim.Neyse Siten cok cok iyi Başarıların devamını dilerim.Yorum olanı cok fena olmuş diyebilirim.

Daha da fenalaşacak Very Happy Tanışabilirsin Wink
Mesaj04.08.2013, 00:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı grafik hataları devam ediyor gibi gözükse de yinede emeklerine sağlık kardeşim, muhteşem olmuş Smile
Mesaj04.08.2013, 01:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

avoi yazmış:
Bazı grafik hataları devam ediyor gibi gözükse de yinede emeklerine sağlık kardeşim, muhteşem olmuş Smile

Grafik hatası derken ? Anasayfa'da slaytta bir kırık linkli resim var. Onun üzerinde uğraşmıyorum. Şuan öyle kalsın. Dediğim gibi vbulletin Bedava-Sitem'e girecek Wink
Mesaj04.08.2013, 01:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba cyrengine3 ben matzamani.tr.gg büyük ihtimal hatırlamazsın çok öncelerden biraz sohbet etmiştik. Tasarımları düzenliyordun ozamanlar.

Öncelikle siten harika gözüküyor, normalde karanlık siteleri sevmem ama seninki bir başka Smile Reklamların yerini çok iyi ayarlamışsın. Tebrik ederim o konuda. Ayrıca siten animasyonlara rağmen hiçde yavaş değil. Yeni içeriğinizde çok hoşuma gitti. Bunların dışında negatif olarak söyleyeceğim tek şey mouse ikonudur bir ara kaybettim bence başka birşey kullanabilirsiniz. Bunun dışında bir eksik göremedim. Birde sorum olacak back link bölümünde tam olarak ne yapyıorsunuz Smile Beğendiğiniz tr.gg sitelerinimi ekliyorsunuz? Hayırlı ramazanlar, başarılar... 10/9
Önceki mesajları göster: