Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2013, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Bozgün Konteyner LTD. ŞTİ.

Konteyner, baraka, karavan, prefabrik ve petrol sondaj ekipmanları imalatı ve tamir işleri yapan şirketimiz 1995 yılında faaliyete geçmiş ve 2004 yılından beri BOZGÜN Ltd. Şti. adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz ISO kalite yönetimi TS EN ISO 9001:2000 sertifikasına sahiptir. Türkiye ve dünyanın çesitli ülkelerinde bulunan kuruluşları kendisine pek çok resmi ve özel kurumu ve şirketi referans edinmiştir.

Çalışmalarına Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinde 7500 m2 lik alanımızda devam eden şirketimiz ısı yalıtımında %50 fark eden çift izolasyon sistemini icat eden ve kullanan ilk ve tek firmadır.

Daimi kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle kurulduğu günden bu yana sektörünün istikrarlı büyüyen markalarından olmayı başaran Bozgün Ltd., sektörü için gerekli tüm kalite belgelerine sahip nadir firmalardandır.

Gelişen teknoloji doğrultusunda yatırımlarına hız kesmeden devam ederek sektördeki yerini yükseltmeye devam etmektedir.

Alanında uzmanlaşmış; tasarım, üretim, kalite yönetimi, satış, pazarlama ve lojistik departmanlarının tam ve eksiksiz uyumlu çalışmalarıyla yurt içinde ve yurtdışında ?ihtiyaca özel? imalat yaparak müşterilerinin sorunsuz ve hızlı çözüm ortağı olmayı başarmıştır.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu