Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2013, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: İçerik kısımı sağ tarafa doğru kayıyor

Merhaba arkadaşlar,

free-css.com sitesinde bulduğum bir tasarımı beğendim ve bedava siteme uyarlamaya çalıştım bütün herşey oldu neredeyse fakat içerik kısmında ufak bir sorun ile karşılaştım. İçerik kısmı sağ tarafa doğru kayma yapıyor siteme girdiğinizde anlayabilirsiniz sorunu...

Yardımlarınızı bekliyorum... Tasarımın sorununu hallettikten sonra kodlarını paylaşacağım... kullanmak isteyen arkadaşlar olur ise...

Bu hali ile de isteyenlere kodları verebilirim...

İyi günler...
Mesaj03.09.2013, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlamanızda hata var.
Tasarım üstüne logo ve menü gelecek.
Ana Sayfa veya herhangi bir sayfaya o tasarımın ana sayfası gelecek.
Tasarım altına footer gelecek.

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Mesaj03.09.2013, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

rootdrago . hayır kodlamada hata olmaz. Ama bu arkadaş sanırım tasarım ayırma konusunda bi yalnışlık yapmış. Şu şekilde olmali ;
Tasarımın üstündeki yazı kısmının en altına genede tasarımlarda div id: connect gelir ama bu bazı tasarımlarda böyle değildir. Senin kodlarında div id: conncet varsa onu tasarımın en altına al. Eğer yine olmuyosa post connect yani ana sayfanın bulunduğu css kodunda bi bakmanı tavsiye ederim. orada floart: left width buna benzer kodlar olacaktır. Şu şekilde uygula Floart:left ,,, width: bu genişliği tüm tasarımın genel uzunluna göre ayarla ve kayydet. Eğer yine olmuyosa
daha uzman kişilerden yardım iste. Bazen bizimde ceviremediğimiz tasarımlar oluyo bu tasarım b-s'ye uymuyor da olabilir.
Mesaj04.09.2013, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

@meta-dizayn, Tasarımı ayırdığını biliyoruz merak etme Wink

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Önceki mesajları göster: