Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2013, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Yüzlerce Siteye Ücretsiz Reklam Ver!

Ücretsiz olarak yüzlerce web sitesinden backlink almak ister misiniz?

KD Reklam Ağı ile sitenize sadece tek bir reklam alanı ekleyerek yüzlerce diğer sitede reklamınızın görüntülenmesini sağlayabilirsiniz!Her Şey Otomatik! İstatistikleriniz de Var!

Yenilenen kod dostu reklam ağı'nda site kaydı, kodu kaldıranların tespiti ve diğer her şey otomatiktir! Üstelik sitenizin reklam alanı istatistiklerini yönetim panelinizden görüntüleyebilirsiniz!Nasıl Yapıyoruz?


KD Reklam Ağı üyesi her sitede sadece tek bir reklam alanı bulunduruyoruz.

Her sitede, diğer tüm kd reklam üyesi sitelerin reklamlarını dönüşümlü olarak gösteriyoruz.

Bu yolla, reklam ağımıza üye her sitenin diğer tüm üye sitelerde reklamı yapılıyor. Sitenize tek bir reklam alanı ekliyorsunuz, yüzlerce sitede reklamınızı yapıyoruz.


Ziyaretçi Kaybetmeyin!Diğer üye sitelerimizdeki reklamlarınızdan ziyaretçi kazanırken, sitenize ekleyeceğiniz reklam alanına tıklanması ise kesinlikle ziyaretçilerinizin kaçmasına sebep olmayacak. Sitenizdeki birinin reklam alanına tıklayıp yeni bir sekme açması, sizin sitenizi terketmesine sebep olmaz.

Üstelik, sitenizdeki reklamlara ne kadar çok tıklanıyorsa, diğer üye sitelerde reklamınız o kadar sık gösterilir!Sitenizin Hızı Azalmasın!


Diğer reklam alanları uzun javascript kodları çalıştırırken, ortalama 400 kilobyte veri yükler. KD Reklam Ağı'nın kullandığı php script ise 0,3 kilobyte'ı geçmez!

Kısacası KD Reklam Ağı scripti, diğer reklam ağlarından 1300 kat daha küçük boyutludur. Sitenizin yüklenişini bir milisaniye dahi yavaşlatmaz.

Iframe Derdi Yok!


KD Reklam Ağı, diğer tüm reklam ağlarının kullandığı iframe mantığını kullanmaz.

Reklamların iframe içerisinde gösterilmemesi, hem tek bir kaynaktan değil yüzlerce siteden backlink almanızı sağlayarak alexa ve google sıralamalarında sitenizi yükseltir,hem sitenizde iframe virüsü şüphesine sebep olmaz,hem reklam kodunu doğrudan sitenize yazdırarak kendi içeriğiniz haline getirir,hem de site yüklenişini yavaşlatmaz!


Koddostu Güvencesi!

KD Reklam Ağı,Türkiye'nin bir numaralı hazır kod platformu Koddostu.com bünyesinde yer alan bir projedir.

Başvuruları otomatik kabul eden ve kodu kaldırmış siteleri kendiliğinden tespit ederek kaldıran KD Reklam Ağı'nı güven içerisinde kullanabilirsiniz.KAYIT

Google'da "kd reklam ağı" diye arama yaparak reklam ağına hızlıca ulaşabilirsiniz.
______________

Mesaj01.10.2013, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harika
Mesaj20.10.2013, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

atlisafari yazmış:
Harika


Reklam ağımızdaki üye sayısı 400ü geçmiş bulunmakta.
______________

Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu