Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2013, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Adsense kullanıcılarının dikkatine

Merhaba arkadaşlar.

Google adsense kullanıcısıysanız bu yazacağım iletiyi dikkatlice okuyun Wink
Adsensede yenilikler var !

Ödeme zaman çizelgelerinde daha fazla esneklik -

Artık ödeme ayarlarının her ayın 15'ine kadar güncellenmesi gerekmiyor. Bunun yerine, ödemeler her ayın 21'inden itibaren yapılmaya başlanacaktır. Ödemelerin elinize mümkün olduğunca çabuk geçmesi için ideal olarak ayın 21'ine kadar bir ödeme biçimi seçmeniz ve ödeme üzerindeki bekletmeyi kaldırma işlemlerini tamamlamış olmanız gerekir. Fakat bu tarihi kaçırmanız durumunda dahi, siz bize gerekli bilgiyi sağladıktan hemen sonra ödeme işlemi başlatılır. Örneğin banka hesabınızı ayın 23'ünde doğrularsanız ödeme işlemi ayın 24'ünde başlatılır. Ayrıca 200 TL'yi aşan bir ödeme eşiği seçebilir ve ödemelerinizi belirli bir tarihe kadar bekletebilirsiniz.


Yerel para birimi cinsinden raporlar -

Ödemeler sayfasındaki AdSense bakiyesi artık yerel para biriminde birikmektedir. Bu değişiklik kazanç miktarınızı veya TBM'nizi hiçbir şekilde etkilemez. Şu anda para birimini USD'ye çevirmeniz mümkün değilse de, para biriminin Performans raporlarında değiştirilebilmesini sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyoruz. Bu özelliği önümüzdeki aylarda kullanıma sunmayı planlıyoruz.
ÖRNEK - Türkiye için 100 $ Yerine 200 TL Gibi

Çekle ödeme seçeneğinin iptali

Başta ben olmak üzere üzücü bir haber de çeklerle ilgili oldu Very Happy

EFT'nin çok daha hızlı ve güvenli bir ödeme yöntemi olduğunu belirleyen google. Bu nedenle yeni sistem EFT üzerinden ödeme yapılabilen ülkelerde çek ile ödeme seçeneğini desteklemiyor. Bu değişiklik yapılmadan önce çek ile ödeme alıyorduysanız, bundan sonra EFT üzerinden ödeme yapılabilmesi için hesabınıza giriş yapıp Ödeme Ayarları menüsü altında bir banka hesabı ekleyin.
Bundan sonra ödemelere ilişkin tüm bilgiler Ödemeler sayfasında yer alacak, geçmiş bilgilerine ise Ödemeler sayfasının altındaki "önceki ödemeler" bağlantısından erişilecektir.
______________

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj20.12.2013, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Tşk

Bilgi İçin Tşk
______________
http://diyarbakirtvizle.tr.gg
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu