Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.03.2014, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

calibrios gibi bir sistem olmalı....

Mesaj26.03.2014, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

@taylanblog, nasıl yani, calibrios'ta nasıl bir sistem vardı?
Mesaj27.03.2014, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

@hepsiersiabu 'ya katılıyorum ama " arama motoru tr.gg ile olacak iş değil " demiş. Ama yapılabilir ve yapanlarda vardı zaten (mesela @hackerfriend) ama uzun bir uğraştan sonra..
Ha bide şu var 'Adam gelipte senin sitende arama yapcak değil'. Bu işi eğer 'para kazanmak, reklam' vs. için yapıyorsan kazanacağınıda sanmıyorum.Düşünce güzel ama pek uğraşma derim. Bir altyapı kurup iframe veya yönlendirme ile bunu yapabilirdin de..

İyi Günler..

Mesaj27.03.2014, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

@cixdizayn-forum, bu siteyi para kazanmak için kurmadım zaten, sadece eğlence amaçlı kurdum. Belki Fiber Arama'ya girenler olur ama bunun çok olacağını da sanmıyorum sizin düşünceniz gibi Smile
Mesaj03.04.2014, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar.

Can gönül'e baksaydı can denir miydi ona?
Weeble © 2013-2014 ©
Mesaj03.04.2014, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizi de Ekle Tamer.

Can gönül'e baksaydı can denir miydi ona?
Weeble © 2013-2014 ©
Mesaj03.04.2014, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

@weeble, teşekkürler, siz de eklisiniz Wink
Mesaj08.04.2014, 04:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

-Kendim de zamanından arama motoru yapmış biriyim (Calibrios.Tr.Gg benim Rolling Eyes )
Bu konuda tam 1 yıldan fazla çalışdım,hatta ilk sitem olan Search-Networks.Tr.Gg-de bile.Yani,BSde bu konuyu açan popülerlik kazanmasına sebep olan benim.İlk olarak,Google sisteminden farklı bir sistem (HTML üzerinde kod yazarak) kullanan bendim.
Bunları,övünmek için söylemiyorum,maksat var;

-BS gibi sadece HTMLden oluşan bir sistemde "arama motoru" yapılması zordur,ben 18 aya başaramadım ve siteyi "bazı sorunlar yüzünden" de kapatmak zorunda kaldım.Size de önerim,böyle şeylere vakit harcamayın.

-Bunları katiyyen hevesinizi öldürmek için söylemiyorum.Amacım,sadece bilgilendirmek.Ama,her zaman yardımcı olmak için hazırım ve burdayım Wink

Maddoctor! Sosyal Ağ,Programlama ve Teknoloji Hizmetleri Inc. / Formerly Calibrios!
Mesaj08.04.2014, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

@maddoctor, bu siteyi zaten eğlence amaçlı kurdum. fiberarama ile de fazla ilgilenmiyorum. Kendi sitem ön planda Mr. Green