Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj12.05.2014, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu: HTC One M8 Türkiye’de çıktıHTC Sense 6 teknolojisi ile tasarlanmış HTC One M8, tek parça metal kasası ve Akıllı Sensör Hub teknolojisi ile kullanıcının gereksinimlerini öngörerek günlük aktiviteleri kolaylaştıran Motion Launch teknolojisini kullanmaktadır. M8, yeni geliştirilmiş Duo Kamera teknolojisiyle yaratıcı ve profesyonel kamera kalitesinde çekim yaparken, BoomSound ile akıllı telefonlardaki yeni ses kalite standartlarını tekrar belirliyor.

Kalite ve tasarımdaki bir dönüm noktası olan yeni M8, daha göze hitap eden ulaşılabilen bir görünüm için yeni ustalıkla geliştirilmiş görüntüsüyle göze hitap ediyor. Kibar, dayanıklı ve yüksek kaliteli metal gövdesi tek parça 5” Full HD ekranı komple kaplarken, kenarlara doğru da ufalıyor. Bu da daha pürüzsüz ve daha yumuşak kavisler ve doğal bir tutuş sağlıyor.

2.3 GHz 4 çekirdekli Krait İşlemciye sahip Qualcomm Snapdragon sekizyüzbir işlemci ve entegre LTE’ye sahip yeni HTC M8, geliştirilmiş Android versiyonu olan Andorid Kitkat işletim sistemiyle destekleniyor. Yeni M8 yepyeni HTC Sense 6 ile beraber geliyor. Daha net ve daha göz alıcı görüntü sunması amacıyla tamamen baştan yapılmış olan HTC Sense 6 kişiselleştirililebilen ve cesur renk renk görseller bulunduruyor ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Heyecanlandıran yeni bir görünümler oluşturmak için çeşitli etkinlik alanları arasında yer alan galeri düzenlemesini öncelik olarak belirleyen HTC Sense tasarımcıları HTC One M8’de belirli bir objeyi içeren tüm fotoğrafları sezgisel olarak tek bir albüme taşıyan, görüntü içerikli bir search bar olan Image Match’i de kullanıcıya sunuyor. Son olarak yavaş çekim modunu da bünyesinde bulunduran yeni One M8, bu çekim modu ile high Defination kalitesinde ağır çekim videolar çekmenizi ve daha önce ki zamanlar da çektiğiniz videoları düzenleyerek istediğiniz bölümleri yavaşlatmanızı sağlıyor. Bu özellik de videolarınıza daha kuvvetli bir drama duygusu vermenizi veya istediğiniz anları ön plana çıkarmanıza imkan veriyor.

Avea faturalı veya faturasız hat müşterilerine aylık 50 TL ek fiyatla sahip olabilirsiniz.
______________
-----------------------bAbA hArmAn ---------------
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu