Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2014, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Gündüz Türkiye | Eğlencene eğlence katan sosyal or


A) Nedenlerimiz!

Nedir: Gündüz Türkiye, içinde insanların işine yarayan araçlar bulunduran, sosyal bir ortamdır. Bu ortamdaki bazı araçlara örnek vermek gerekirse, sohbet diyebiliriz. Evet, bu doğru. Sitemizde arkadaşlarınızla gruplar kurabilirsiniz. Peki grup kurunca ne yapabilirsiniz? Grubunu kurunca, grup sohbeti edebilir, projeler yürütebilir*, sitemize has puanlardan toplayabilirsiniz. Başka örnek vermek istersek, oyun seçenekleri diyebiliriz. Milyonlarca oyundan dilediğinizi seçer, oynarsınız. Hiçbirini beğenmezseniz kendi oyununuzu yapabilirsiniz. Ve ya sitemizde bir film yayınlayabilirsiniz. Film derken başka sitelerden değil, Gündüz ayrıcalığıyla hazırlayabileceğiniz bir platformda kendinin hazırlayacaksınız. Ayrıca, sosyal ağlarda ki gibi (örneğin Facebook) arkadaşlarınızla özel sohbet edebilirsiniz. Hepsini buraya yazsam forum dolacaktır.

Neden: Çünkü sitemizde ilgili yöneticiler bulunmaktadır, ayrıca sitemizin tamamı Türkçe'dir. Anlaşılır tema ve çocuk koruması da yüksek derecede olumludur. Kurulum gerektirmeden şartsız olarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Herşey el emeği olan, eğitici oyun da barındıran sitemiz mükemmeldir..! Aktif bir site olarak yönetici her gün online dir. Ve iyimser bir şekilde sizi karşılıyor, size destek oluyoruz. Hepsi bu kadarda değil. Çok daha fazlası var. Ve şunu söyleyeyim ki bu kadar hizmeti bir sitede şartsız koşulsuz olacak şekilde ilk defa görüyorum.

B) Tüm Üyelik Türlerimiz!

Classic: Classic üyelikle reklam görebilirsiniz. Altın paketlerden faydalanamazsınız. Ayrıca film yapar, ancak yayınlayamazsınız. Ancak merak etmeyin, faydaları daha fazla: Saydıklarım dışında herşeyi yapabilirsiniz.

Mini: Reklam görebilirsiniz. Bronz paketlerden faydalanabilirsiniz. Film yapar, 5 bölüm yayınlarsınız. Daha sonra filminiz kendinize özgü olur. (Bkz. Classic) Forumda mesaj paylaşarak "Mini" nin kabul ettiğinden daha fazla hakkın olur. Bu paket aylık bir türk lirasıdır.

Class: Size özel online office ürünüyle dosyalar oluşturabilirsiniz, "Mini" ile aynı derecede reklam görürsünüz. Filmleriniz 15 bölüm yayınlanabilir. Online süreniz artınca forumda moderatör olabilirsiniz. Bu paket ayda üç türk lirasıdır.

Medium: Bu paket ile ilgili fazla bir şey söylemek istemiyorum, adından da anlaşılacağı gibi ne, ne yok eşitsiniz. Film bölüm sayınız ellidir. Bu paket ayda beş türk lirasıdır.

Home: Gündüz Office'yi indirebilirsiniz. (Bkz. Class) Ayrıca reklamlar sizde gözükmez**. Filmlerinizin 75 bölümünü yayınlayabilirsiniz. Sitemizde online oluşunuza göre gelişebilirsiniz. Bu paket ayda sekiz türk lirasıdır.

Professional: Bu paketle ilgili de bir şey söylemek istemiyorum. Her şeyin yüzde seksen beşine sahip olursunuz. 250 bölüm film yayınlayabilirsiniz. Bu paket ayda on türk lirasıdır.

Hard: Hiç reklam gösterilmez**, sınırsız bölüm yayınlarsınız. Dilediğinizi yaparsınız. Bu paket ayda on beş türk lirasıdır.

C) Diğer Bilgiler!

Arkadaşlar edin: Butona basarak arkadaşlık isteği gönderebiliyorsunuz. Kabul ederse profillerinizde birbirinizin yazdıklarını görebiliyorsunuz. (örneğin Ali profil fotoğrafını değiştirdi.)

Oyunlar oyna: Bu özellik ile dilediğiniz oyunu seçip oynayabilirsiniz. Dilerseniz kendi oyununuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca yaptığın oyunu arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Sohbet et: Bu özellikle dilediğin kişi, grup veya yöneticiyle görüşüp, konuşursun. Ayrıca bu özellik ücretsizdir.Dipnotlar ---------------------->

* Örneğin, grubumuzun konusu çevre, "Kendi Ormanımız Etkinliği" olabilir.
** Bedava-sitem reklamları söz konusu değildir. Sadece üyelerin verdiği reklamlar.

İyi eğleceler, iyi forumlar dileriz, sizi de bekleriz.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu