Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2014, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

OurCharacters yazmış:
YANİ PAYLAŞMAMAK AYIP! AYRICA MESAJINIZIN SONUNU ŞİMDİ GÖRDÜM, BU BİR SAYGISIZLIK! BEN VE BENİM GİBİ ÇİZGİROMAN ÇEVİRMENLERİ VE ÇİZERLERİ YENİ ÇİZGİROMANLARI COMİCSHOP'LARDAKİ YAYIN SÜRESİ GEÇİNCE WEB SİTELERDE PAYLAŞIR! BİLGİNİZ OLMADAN BU TÜR KONULARA KARIŞMAYINIZ. AYRICA ÇİZGİROMAN KONUSUNDA BENDEN ÜSTÜN OLDUĞUNU KANITLAMAYA ÇALIŞANLARA SİNİR OLURUM! BENİM AÇTIĞIM KONULARA BUNDAN SONRA CEVAP VERMEMENİZ DİLEĞİYLE..!

OurCharacters

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Öncelikle Ataknnkbkk arkadaşım ve CryEngine3 abim düzgünce fikirlerini söylemiş.Sizin normalde burada "Düşünceleriniz için teşekkürler" diye başlayıp düzgün bir biçimde konuyu açıklamanız gerekirdi bu bir.İkincisi siz kim oluyorsunuz da burada görüşlerini belirten insanlara "Hadi ayıbınızı bu seferlik affettim" tarzında yorum yazıyorsun? Kendinde bu yetkiyi nereden buluyorsun lakin onların bir ayıbı yok sadece fikirlerini ve önerilerini açıkladılar.Üçüncüsü kimseye hiçbir şekilde aşağılayıcı bir biçimde hitap edemezsin.Son olarak sizin çizgi roman çizeri veya çevirmeni olduğunuza inanmıyorum,inanmayacağım da.Vesselam..
Mesaj08.08.2014, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve şunu da eklemek istiyorum.
Ben kimseye hakaret etmedim , küfür etmedim. Ne diye kalkıp gereksiz gereksiz bana laf atıyorsun. "Diyelim"... Şimdi şunu söyleyeyim. Sana ilk cevapta saygım sonsuzdu ancak ne kadar düşük seviyeli olduğunu görünce saygım sıfıra indi. Ya dediğim gibi böyle insanlar beni bedava sitemden soğutuyor. Ve sen kendini ne sanıyorsun da bana çok bilmiş diyebiliyorsun. "Bu herkes için geçerli hiç kimseye diyemezsin." Ve açıkcası şunu da bil! Daha çizgi roman ya da her neyse eklemeyi bilmiyorsun. Ne diye site açıp ortalığı kirletiyorsun? İlk önce araştır. Sonra aç. Yoksa böyle anca ortada kalırsın sonra soru sorarsın , cevap veren kişiyi "Beni" de aşağılarsın. Neyse flood için özür dilerim. Yada yanlış yazdıysam. Sinirdendir.
Mesaj08.08.2014, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Alper. Sen mesajı atarken bende attım işte görmedim. Özür dilerim.
Mesaj08.08.2014, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes kendi fikirlerini düzgün bir şekilde söyleyebilir fakat bunu tartışmadan veya kimse kimseyi aşağılamadan da yapabilir!
Konu tartışmaya dönüşmesi nedeniyle kilitlenmiştir.
Önceki mesajları göster: