Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2014, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Samsung Galaxy S5 Farklılıkları


Samsung Galaxy S5, minik bir versiyon yükseltmesi değil, öyle ki Galaxy S4'ün evrimleşmiş durumu . Galaxy S5, ek olarak çabuk ve iyi bir kamera, ek olarak gelişmiş fitness-izleme nitelikleri ve parmak izi tarayıcısı benzeri yeniliklerle geliyor. Cihazın pili çoğalış ek olarak kocaman , ekranı ek olarak parlak ve işlemcisi ise ek olarak çabuk . Bir miktar değiştirilen dizayn ise telefonu tutmayı kolaylaştırıyor.

Galaxy S5'in teknik özelliklerine madde madde baktığımızda telefonun rastgele bir meydanda ödün sağlamak benzeri bir amacının olmadığını açıkça görüyoruz. Sekiz çekirdekli Exynos 5422 işlemci ( ya da 2.5GHz Snapdragon 801 4 çekirdekli işlemci) ile güçlenen telefon, 2GB RAM'e, çıkartılabilen 2.800mAh kapasiteli bir pile, 16/32GB depolama meydanına (microSD ile 128GB ek olarak genişletilebiliyor) ve şimdiye kadarki en işlek ekranlardan birine sahip. Güvenlik ve kullanım kolaylığı amaçlı bir de parmak izi tarayıcısı eklenmiş. Galaxy S5'in sıyrılarak dikkat çeken bir yeniliğini ifade etmek ise kolay değil . Fakat çoğu kullanıcı amaçlı bu o civarı da mühim değil, mühim meydana gelen S5'in rakipleri karşısında ne civarı güzel meydana geldiği .
Galaxy S5, bir takım ülkelerde Samsung'un evvelki amiral gemisi modellerine yönelik ek olarak pahalı olmayan olsa da, Türkiye'deki maliyeti yeniden epeyce pahalı.

Makalemizde Galaxy S5'in yeniliklerine yakından göz atarken, pekçok güzel üst düzey cebin meydana geldiği piyasada ona 2.000 TL'nin üstünde ücret vermenin değip değmeyeceğini cevap vermeye çalışacağız.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu