Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2014, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendimizi Ezdirmeyeceğiz!

NirvanaForum Ekibi Olarak Son Günlerde İşler Çok Kötü Gidiyor! Dün Olduğumuz Sınavda Aklımda Hep Bu Konu Vardı ve Daha Sınavımı Bile Adam Akıllı Yapamadım!
ForumKitab Adlı Kullanıcı Sitemizi Özenti Diyerekten Sildirmişti, Fakat Tekrar Site Şikayetini Geri Aldı! Dün Bana Attığı Mesajda "Siteni Tekrar Sildireceğim!" Diye Mesaj Attı. Bende Supporta SS'sini Çekip Bana Attığı Bütün Tehditleri Bildirdim. Sitemin İşleri Çok İyi Gidiyordu ki Bir Şeytan Gibi Sitemize Bulaştı! Artık Bıkıyorum Arkadaşlar. Haksız Mıyım Böyle Bir Şey Yapması Doğru Mu? Uykum Gelmiyor Bu Konu Yüzünden!
Mesaj03.10.2014, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

her forumda olması gerekn içerkleri koymuşssunuz Forummkitab haksızlık yapmış.
______________
Mesaj03.10.2014, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana Attığı Bir Mesajda Şöyle Demiş!
Baka Baka Yapmadıysan Bende Pez.....gim
Mesaj04.10.2014, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Forumdada Aynı İçerikler Var Sadece Menü Yok .. Onuda Koyucam İnşallah.
Mesaj04.10.2014, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile
Mesaj08.10.2014, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ForumKitab ekibimizden nirvanaforum'a ileti:

Lütfen açtır tasarımı değiştireceğim diye facebook üzerinden böyle kendini acındıra acındıra mesaj yağdırıp açılınca ve adminle aramız bozulunca gene aynı tasarımı atıp bize hakaret etmeye çalışan mı haklı? Peki herşeyi geçtim Idea Güçlü marka tek yürek Idea sloganını sen forumkitabta moderatorken bile gördün şimdi o sloganı kendi sitene mi kullanıyorsun? Paşa anla artık gözümde hırsız ve zavallısın.


ForumKitab ekibimizden bs kullanıcılarına ileti:
Şikayetimiz tasarım veya kodlar değil o size öyle anlatmaya çalışıyor. Şikayetimiz resmen kopya site açmasıdır aynı zamanda "Güçlü markta tek yürek" sloganının forumkitab'a ait olduğunu bile bile nirvanaforum'da kullanmasıdır. Biz miyiz haksız elinizi vicdanınıza koyun, biri sizin sitenize baka baka aynı site açsa aynı slogan yazsa aynı gelişmeler sağlasa hoş oluyor mu?
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu