Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.11.2014, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

dentasarim yazmış:
teknoanaliz yazmış:
Yeni tasarımları bekliyoruz Smile)

Ya kardeşim biz yapıyoruz elalem çalıyor tasarımı yada kendi yapmış gibi paylaşıyor, bundan sonra herkese tasarım yok. Kayıt formu oluşturdum, giriş yapan herkes tasarımdan yararlanıcaktır... Seni haberdar ediceğim ben :=)

Haklısın abi, emek hırsızı çok bu devirde... :/
Mesaj09.11.2014, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanaliz yazmış:
dentasarim yazmış:
teknoanaliz yazmış:
Yeni tasarımları bekliyoruz Smile)

Ya kardeşim biz yapıyoruz elalem çalıyor tasarımı yada kendi yapmış gibi paylaşıyor, bundan sonra herkese tasarım yok. Kayıt formu oluşturdum, giriş yapan herkes tasarımdan yararlanıcaktır... Seni haberdar ediceğim ben :=)

Haklısın abi, emek hırsızı çok bu devirde... :/

Bundan sonra uğraşmıyorum, direk şikayet ediyorum, insanlıkta bir yere kadar. :& Neyse kardeşim ben mesaj atarım sana tasarım geldiğinde Smile
Mesaj11.11.2014, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow #SD Tema v1 yüklendi!
Mesaj25.11.2014, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni temamız takipçilerine sunulmuştur...
Mesaj26.11.2014, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim çok garip bir şey farkettim Smile ... Hani css kod kısmında Bedava-sitem'de T.Üst T.Alt Css diye sıralanıyor ya ... Mesela senin tasarım sayfanda Css T Üst T Alt diye Sıralanıyor . Bence onları bir sıraya koy Wink Mesela ben bir deneyeyim dedim bozuk çıktı falan Very Happy Başarılar
Mesaj26.11.2014, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

masterodev yazmış:
Kardeşim çok garip bir şey farkettim Smile ... Hani css kod kısmında Bedava-sitem'de T.Üst T.Alt Css diye sıralanıyor ya ... Mesela senin tasarım sayfanda Css T Üst T Alt diye Sıralanıyor . Bence onları bir sıraya koy Wink Mesela ben bir deneyeyim dedim bozuk çıktı falan Very Happy Başarılar

Sorununuzu anlamadım tam olarak, T.üst filan demişsiniz fakat ben anlayamadım, daha açık konuşursanız sevinirim, yorumunuz için teşekkürler...
Mesaj26.11.2014, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Normalde diyorum herkes senin sitendeki .... Hani kodları sıralamışssın Css kodu , tasarım üstü kodu , tasarım altı kodu diye ... Genelde insanlar css 'yi tasarım üstü kodu sanıp oraya yapıştırıyorlar...
Mesaj26.11.2014, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

masterodev yazmış:
Normalde diyorum herkes senin sitendeki .... Hani kodları sıralamışssın Css kodu , tasarım üstü kodu , tasarım altı kodu diye ... Genelde insanlar css 'yi tasarım üstü kodu sanıp oraya yapıştırıyorlar...

Onu da yapıyorsa bıraksın bu işleri zaten Very Happy
Mesaj26.11.2014, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun yapılması normal çünkü tüm tasarım siteleri bedava-sitem'e uygun olarak sırasıyla Tasarım üstü Tasarım Alt ve Css Kısmını Verirler ... Sen İlk Css'yi vermişsin sonra ben de onu mesela T. Üst sanıp yapıştırdım .... Bence sıraya koy
Mesaj26.11.2014, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

masterodev yazmış:
Bunun yapılması normal çünkü tüm tasarım siteleri bedava-sitem'e uygun olarak sırasıyla Tasarım üstü Tasarım Alt ve Css Kısmını Verirler ... Sen İlk Css'yi vermişsin sonra ben de onu mesela T. Üst sanıp yapıştırdım .... Bence sıraya koy

Zaten ücretsiz temalar koyuyoruz, o kadarınıda yapın yani Very Happy
Mesaj26.11.2014, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu: ..

Başarılar muhteşem bi siten var Smile
Mesaj26.11.2014, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ..

404fm yazmış:

Çok teşekkür ederim... Smile
Mesaj26.11.2014, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ..

404fm yazmış:

Çok teşekkür ederim... Smile
Mesaj27.11.2014, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Popüler tasarımlar kısmında 1. Resimde link yok ... 2. Resimde ise başka tasarımın resmi var ... 3. de de link yok .... Siten güzel kaliteli temaların var kolay gelsin Wink

Mesaj27.11.2014, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood için pardon birde sağ tarafta Renkli Blog Temasına tıklayınca TeknoDen teması çıkıyor ...

Önceki mesajları göster: