Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.01.2015, 23:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Admin maillerimi cevaplamıyor

Admin ile aram çok kötüleşti.
ForumKitab adına bu siteyi taklit eden Paşa isimli arkadaşımızın sitesini şikayet etmiştim ve bunun üzerine silinmişti. (nirvanaforum) Ancak Paşa arkadaşımız facebook üzerinden çok yalvarmıştır ve siteyi geri açtırmak istedim. Belki birdaha hataya düşmez diye. Ancak admin bana kızarak bu siteyi geri açtı.

Mallesef nirvanaforum aynı hareketlere devam etti!! , herneyse bende tekrar kapattırmak istedim ancak admin bu sefer baya bi kızdı. Artık ne zaman admine mail atsam hiçbir geri dönüş alamıyorum. Olayın ardından 3 ay geçmesine ramen admin hiç maillerime cevap vermiyor.

Admin maillerime bakmıyorsa, bir kişiyi affetmek isteyip sitesini geri açtırmak istediğimde bana çok kızıyorsa ne yapmalıyım?

Tarık bey'i bırakın benden büyük olduğu için Tarık abi dediğim bu kişi neden çok kızgın?
Özellikle şu benim hizmetlerimi taklit edip başarı elde eden ve ismini soyismini verdiğim için özür dilerim ama Paşa İnanmaz varken onun yüzünden admin bana çok kızgınken neden halen .tr.gg platformunu kullanıyorum?

Bu başlık üzerinde adminden cevap bekleyeceğim.
Ancak bilgilendirmek isterim ki bu platformda olan bu olay benim çok sinirime gitmiştir ve 3 senelik forumkitab hizmetimin karşılığı olarak ihanet olayı dışında hiçbirşey değildir.

Eğer konu foruma uygun değilse lütfen konu silinmesin ancak kilitlensin ve beni forumdan cezalandırın. Ancak admin Tarık beyin bu konuyu görmesini istiyorum.

En son teteos tarafından 09.01.2015 23:30:50 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.01.2015, 05:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Aram Kötüleşti Değil Şaun Support-a Sadece Sen Değil Binlerce Kişi Mail Atmaktadır. Eminim 3 Gün İçinde GERİ DÖNERLER Ama SABIR Lazım. Yani Kimseye Karşı Bir Ayrımcılık Söz Konusu Yok Exclamation SABIR SABIR SABIR. Elbet Cevap Verirler.

İyi Günler...

Bir memleketin ahlak bakımından nasıl idare edildiğini anlamak isterseniz, o ülkenin müziğini inceleyiniz. ALAIN
Mesaj10.01.2015, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazdıklarınızı kısmen okudum.
Sitenizi bir kişi taklit ettiğinde şikayet ettiğiniz zaman silinir.
Zaten siz taklit eden arkadaşımızı supporta şikayet ederek sitesini sildirmişsiniz.
Aradan zaman geçtikten sonra yaptığınız şikayeti geri almak istemiş ve alarak siteyi açtırmışsınız.
Konuyu sanırım buraya kadar doğru anladım.

Yalnız Tarık abinin kızması sence biraz doğal değil mi kardeşim?
Bu web siteyi sildirmek veya açtırmak çocuk oyuncağı olmadığını belirtmek lazım.
Madem taklit ettiğinden rahatsız oldunuz ve şikayet ettiniz haklı görüldüğünüz için site silindi.
Rahatsız olduğunuz web sitesini tekrardan açtırmak istemek biraz tuhaf karşılanır. Rolling Eyes

İlk sizi taklit eden siteyi sildiriyorsunuz
Sonra arkadaşımız bir daha hata yapmaz diye sitesini açtırmak istediniz.
Günlük olarak supporta bir çok bedava-sitem üyesi sorunları ve soruları için mail atıyor.
Bence sizin web siteniz taklit edildiği için değil, kişisel problemleriniz yüzünden sildirerek tekrar açtırmak istediniz.

Bunu sadece sizin foruma yazdıklarınıza karşılık doğru bulmadım.
Konu hakkında herhangi bilgi Paşa arkadaşımızdan veya Tarık abiden almadım.
Herkes hata yapar önemli olan bir daha hataya düşmemek umarım hatanı anlamışsındır.
Yaptığın hata kendi kişisel nedenlerin yüzünden başkalarının sitelerini sildirmen olduğunu düşünüyorum.

Senin bu gibi konularda daha önce yine adın geçti.
Burada yazdıklarım okuyanlar tarafından lütfen yanlış anlaşılmasın.
Kimsenin yüzüne hatasını vurmak istemem ama yanlış olan bir şeyin doğru olmasına müsade etmem.
Çok dikkatimi çeken bir şey daha yazmışsın başlık üzerinde şimdi o konuya geliyorum.

"Bu başlık üzerinde adminden cevap bekleyeceğim.
Ancak bilgilendirmek isterim ki bu platformda olan bu olay benim çok sinirime gitmiştir ve 3 senelik forumkitab hizmetimin karşılığı olarak ihanet olayı dışında hiçbirşey değildir.
"

Yukarıda " " arasına aldığım cümleler sana ait.
Orada 3 senelik emek verdiğiniz ve hizmetinizin karşılığını ihanet olayı dışında bir şey değildir.
Şimdi ben bu cümleye uzaktan yakından hiç bir anlam veremedim.
Çünkü sizin burada verdiğiniz emek bedava-sitem'e değil, sizin burada verdiğiniz emek kendinize.

Siz burada bir çalışan personel değilsiniz.
Yönetici, admin, moderatör veya grafiker, değilsiniz.
Bizimle çalışmadığınızdan ve size karşı bir yanlış yapılmadığından dolayı bir ihanet söz konusu olamaz.
Üzüldüğüm nokta bedava-sitem bedava hizmet veriyor kendinizi burada geliştirmenize emek diyorsunuz.
Kendinizi burada geliştirmiş olmanız sizin kendinize karşı olan emeğinizin göstergesi.

Burada kendinize emek verdiyseniz geliştirdiyseniz buraya bir vefa borcunuz vardır.
Ama gerçekten bu tür algı ve zihniyetiniz kurduğunuz cümleler hal, tavır, davranışlarınız, beni çok üzdü.
Şunuda söyliyerek bitirmek istiyorum, sakın yanlış anlaşılmasın.

Burada kendiniz bir şeyler öğrendiyseniz o sizin kendinize.
Ama emek veren bir çok sayamayacağımız kişiler var onlar zaten kendilerini biliyorlar. Smile
Demek istediğim kendimize verilen emek kendimize bedava-sitem'e değil.
Kurduğumuz siteler uğraşlarımız çabalarımız hep bizim emeklerimiz onları sildirmek kişisel nedenler yüzünden bunu yapmak emek değil.
Yapılan kendi şahsi görüşüme göre tamamen emek hırsızlığıdır.

Konu Kilit.
Exclamation

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: