Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj21.01.2015, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Yasaklı sitelere nasıl girilir? Ktunnel ile tan

Proxy servisleri, sayısız yasaklı siteye giriş yaparken kullanılmış çözüm yöntemleri arasında en popülerlerinden olmuştur. Bu servislerin sayısı ise talebin artması ile ne yazık ki artmış, proxy kavramı, bir çöplüğe dönmüştür. Bu sebeple ktunnel gibi bir web sitesi arayan türk internet kullanıcıları, kişisel güvenliklerini ve paralarını tehlikeye atmaktan ileri gidememiştir. Zamanla başlarına gelen şey zaman ve hız kaybı olmuş, internet deneyimleri da aynı bu kavramlar gibi negatif etkilenmiştir.

Ktunnel, filtresiz ve anonim olarak internette gezinmenize olanak tanıyan büyük ve ücretsiz bir blog ve beatfiltering sitesidir. Her şaytan binlerce internet kullanıcısı, özgün makalleri, resimli anlatımları ve yöntemleri diledikleri gibi öğrenebilir ve uygulayabilir. Bilinçlenmek ve deneyim kazanmak, eminiz ki kullanıcılarımıza çok daha keyifli bir internet deneyimi sunacaktır.

İnternet, engellenemez ve sansürlenemez bir olgudur. Her kullanıcı, ana yasalarımız çerçevesinde bu olgudan faydalanmak ve fikirlerini bu olgu ile beyan etmekte özgür olmalıdır. Yasaklı sitelere giriş web sitemizin rehberliğinde son derece kolay ve güvenli. Detaylı bilgi için makalelerimizi incelemeyi unutmayın. Mutlu günler dileriz.

Ktunnel.Biz www.ktunnel.biz
Mesaj21.01.2015, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Warez türü paylaşımlar yasaktır ...
______________

Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu