Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.05.2015, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu: DerlemeArsiv[EFSANE SİTE] | Site Değerlendirmesi

Link: www.derlemearsiv.tr.gg

Hertürlü eleştiriye açığım. Sitem hakkında düşündüğünüz en ufak bir eleştiriyi benimle paylaşmadan geçmeyin. Tesekkürler Smile

Mesaj18.05.2015, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, siteniz hayırlı olsun. 2012' den beri BS' de olan biri olarak konuşuyorum. Diğer moderatörlerin vb. yorum yapmasını beklerdim. Neyse? Siten güzel. Tasarım çok iyi değil ama idare eder. Çünkü, tablolarda ızgara aralığını vb. gereksiz; ayrıca üsteki resimlerden bazıları çalışmıyor.

İçerik olarak bol ve kaliteli. Ama böyle sitelere ilgi gösteren olmuyor. Hep boş ve gereksiz sitelere yöneliyorlar. Yine de başarılar. Seni iyi yerlerde bekliyorum.
Mesaj18.05.2015, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

plainlogic yazmış:
Merhaba, siteniz hayırlı olsun. 2012' den beri BS' de olan biri olarak konuşuyorum. Diğer moderatörlerin vb. yorum yapmasını beklerdim. Neyse? Siten güzel. Tasarım çok iyi değil ama idare eder. Çünkü, tablolarda ızgara aralığını vb. gereksiz; ayrıca üsteki resimlerden bazıları çalışmıyor.

İçerik olarak bol ve kaliteli. Ama böyle sitelere ilgi gösteren olmuyor. Hep boş ve gereksiz sitelere yöneliyorlar. Yine de başarılar. Seni iyi yerlerde bekliyorum.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Önerilerinizi dikkate alacağım. Evet ilgi konusunda sıkıntılar var. Verdiğim emeğin karşılığını alamıyorum Smile Tasarım bir tasarım sitesinden alıntıdır. Üzerinde biraz oynama yaparak siteme koydum.
Mesaj20.05.2015, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

derlemearsiv yazmış:
plainlogic yazmış:

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Önerilerinizi dikkate alacağım. Evet ilgi konusunda sıkıntılar var. Verdiğim emeğin karşılığını alamıyorum Smile Tasarım bir tasarım sitesinden alıntıdır. Üzerinde biraz oynama yaparak siteme koydum.

Wink İyi, başarılar.
Mesaj21.05.2015, 05:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımda Bayaa bi hata var footerde şu hata var , Hata'lar Giderilirse Genel Olarak iyi bir site , başarılar dilerim...

En son Browz tarafından 21.05.2015 05:59:12 tarihinde değiştirildi, toplam 6 kere değiştirildi
Mesaj22.05.2015, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Browz yazmış:
Tasarımda Bayaa bi hata var footerde şu hata var , Hata'lar Giderilirse Genel Olarak iyi bir site , başarılar dilerim...

Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz? Bende böyle bir hata yok nedense Shocked
Mesaj22.05.2015, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Chrome

En son Browz tarafından 22.05.2015 16:14:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: